Akalın: 'Şiştim gözün aydın'

Şarkıcı Akalın, önceki gün Bodrum Gümüşlük’te bulunan bir mekanda akşam yemeği yerken görüntülendi

Akalın: 'Şiştim gözün aydın'
banner150

Çıkışta oldukça keyifli olduğu görülen Akalın, gazetecilerin Yeşim Salkım’ın Demet Akalın’a yaptığı ağır ithamları sordu. Salkım, 'Demet Akalın şarkıcıdır, sanatçı değildir. Öyle pahalı kıyafet giymekle olmaz, ne eser bıraktılar' demişti. Yaşanan olay sonrası ilk kez görüntülenen Akalın, soruları duyunca kısa süreli moral bozukluğu yaşadı.

KOCASINA TESPİH ALDI

İlk önce ‘Kim?’ diyerek soruları duymamazlıktan gelen sanatçı, 'Şiştim gözün aydın, şiştim helal olsun. Herkese cevap vermiyorum, ben kazandığımın yarısını kıyafetime harcıyorum. Neden diye sorarsanız, çünkü beni sevenler benim için geliyor, ben de özen göstermek zorundayım ve gösteriyorum' dedi.

Akalın, her zaman olduğu gibi pahalı kıyafeti ve ayakkabısı ile dikkat çekti. Kızı Hira ile mağazaları gezen Akalın, kızının isteği ile Okan Kurt’a tespih hediye aldı. Hira Kurt’ta, 'Babalar günü olduğu için, babama hediye aldım' demesi kahkahalara neden oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.