Ajda Pekkan soğuk havayı ısıttı! Nefesleri kesti...

Bursa'da sahne alan ünlü sanatçı Ajda Pekkan'ı dinlemeye gelenler soğuk havaya hiç aldırış etmeden Kültür Park Açık Hava Tiyatrosunu adeta tıklım tıklım doldurdu. Ajda Pekkan, yaklaşık 3 bin 500 kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

Ajda Pekkan soğuk havayı ısıttı! Nefesleri kesti...

Ajda Pekkan, sahnedeki enerjisi ve dinleyicileriyle kurduğu diyaloglarla büyük alkış aldı. Soğuk havaya aldırış etmeyen yaklaşık 3 bin 500 kişi, ünlü sanatçının şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti.

1970'li yılların sonlarına damgasını vuran 'Kimler Geldi Kimler Geçti', 'Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile', 'Hoşgör Sen' gibi şarkılarını da seslendiren Pekkan, dinleyicilerini geçmişe götürdü.


Ünlü sanatçı Bursa'da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu kaydetti.

Bir ara havanın soğuk olduğunu belirten Ajda Pekkan, seyircilere yönelik 'Üşüyor musunuz?' sorusuna 'Hayır' cevabı almasıyla sahnesine tempolu şarkılarıyla devam etti.

'Bursa'nın Ufak Tefek Taşları' adlı türküyü de seslendiren Ajda Pekkan, 2 saat sahnede kalırken konser bitiminde dinleyicileri tarafından ayakta alkışlandı.

KAYNAK: DHA

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.