Adını ezberletecek kadın: Karagül'ün Özlem'i Hilal Altınbilek

Karagül dizisi her Cuma FOX TV ekranlarında özet bölümüyle bile zirveye adını kazımış fenomen bir yapım. Geçtiğimiz dönemlerde Özcan Deniz ve Yavuz Bingöl gibi yıldızları kadrosundan ayrılmış olmasına rağmen bu kadar başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor olması, ister istemez Karagül'ün oyuncu kadrosuna dikkatleri çekiyor.

Adını ezberletecek kadın: Karagül'ün Özlem'i Hilal Altınbilek

 

Karagül dizisi her Cuma FOX TV ekranlarında özet bölümüyle bile zirveye adını kazımış fenomen bir yapım. Geçtiğimiz dönemlerde Özcan Deniz ve Yavuz Bingöl gibi yıldızları kadrosundan ayrılmış olmasına rağmen bu kadar başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor olması, ister istemez Karagül'ün oyuncu kadrosuna dikkatleri çekiyor. Mesut Akusta ve Ece Uslu her ne kadar 3. sezonunu devirmiş dizinin lokomotifi gibi gözükse de, Karagül'ün yan rollerdeki oyuncuları da gayet göz dolduruyor. Bu oyunculardan biri de şüpheiz Özlem Şanverdi rolünde izlediğimiz Hilal Altınbilek. Dizinin kötü adamı, Türk televizyonlarının nefret tohumu Kendal'ın ikinci eşi olan Özlem karakterini başarıyla canlandıran Altınbilek, geleceğin önemli oyuncuları arasına şimdiden adını kazımış bir isim. Ağabeyleri tarafından zorla evlendirilmiş fettan bir Anadolu kadını olan Özlem, Karagül seyircilerilerinin en sevdiği karakterler arasında. Peki Özlem'i bize bu kadar çok sevdiren Hilal Altınbilek kimdir? İşte size kendi hayatından paylaşımlarıyla, adını ezberletecek kadın: Hilal Altınbilek!

 

Hilal'i gördüğümüzde ister istemez ilk önce güzelliği dikkatimizi çekiyor. Ekranlarda az rastlanılan doğal bir güzelliğe sahip olan Altınbilek, Karagül dizisini izleyenler tarafından "Güzel gözlü kız" olarak tarif ediliyor. Peki nerelidir bu güzel gözlü kız, onu ilk ne zaman gördük?

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2015, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.