47'lik seda bikinili fotoğrafı ile yürek hoplattı

Ünlü sunucu Seda Akgül, Instagram hesabından bikinili fotoğraflarını paylaştı. Fit vücuduyla dikkat çeken Akgül, fiziğiyle adeta büyüledi

47'lik seda bikinili fotoğrafı ile yürek hoplattı

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Seda Akgül, bu defa havuza atlarken çekilmiş bikinili fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

FİZİĞİYLE BÜYÜLEDİ

TV8'de program yapan Akgül, fit vücuduyla dikkat çekti. 47 yaşındaki Akgül'ün "Spora bayılırım.. Tanıyanlar bilir' notuyla yaptığı paylaşımı takipçilerinin beğenisini kazandı.

47 Yaşındaki Seda Akgül Bikinili Fotoğrafıyla Sosyal Medyayı Salladı

25 KİLO VERMİŞTİ

Ünlü sunucu mide küçültme ameliyatı olmadan düzenli egzersiz ve diyet yaparak 25 kilo vermişti. Sunucu, kilo verdikten sonra fit vücuduyla sık sık gündeme gelmeye başladı.

SEDA AKGÜL KİMDİR?

Seda Akgül, 17 Haziran 1971 Ankara doğumlu, Türk sunucu ve akademisyen ve yazardır. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı'nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi'nin bursu ile Brüksel'de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington'da staj görmüştür.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER