'Nostaljik Açık Hava Sinema Günleri' etkinliği yoğun ilgi görüyor!

Şanlıurfa'da yaz aylarında vatandaşların aileleriyle birlikte güzel vakit geçirebilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından etkinlik düzenlendi. Düzenlenen ''Nostaljik Açık Hava Sinema Günleri'' etkinliği sayesinde vatandaşlar güzel vakit geçiriyorlar.

'Nostaljik Açık Hava Sinema Günleri' etkinliği yoğun ilgi görüyor!

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı, yaz aylarında vatandaşları sinema ile buluşturuyor. 'Nostaljik Açık Hava Sinema Günleri' etkinliği kapsamında yetişkinlere ''Çıngıraklı Top'' filmi çocuklara ise en çok sevilen çizgi filmler sergileniyor. Türkiye'nin en sıcak kentlerinden Şanlıurfa'da vatandaşlar, akşamları parkta düzenlenen ''Nostaljik Açık Hava Sinema Günleri'' sayesinde güzel vakit geçiriyor. Fatih Sultan Mehmet Parkında nostaljik film makinesiyle yapılan gösterimler öncesi, vatandaşlara patlamış mısır, meyve suyu ve su ikramında bulunuluyor. Çocuklar burada sinema öncesi çizgi film izleme fırsatı da yakalıyor.

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.