Müzikalde çifte kutlama yaşandı!

Yaz turnesi kapsamında Türkiye'nin dört bir yanını gezmeye devam eden Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’ ekibi, geçtiğimiz akşam Çeşme'de müzikal izleyicisiyle bir araya geldi

Müzikalde çifte kutlama yaşandı!
banner150

Bin 500 kişinin izlemeye geldiği ve yaklaşık iki perdelik oyun performansıyla beğeni toplayan müzikal, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Türk bayraklarıyla kutlayarak bu anlamlı gecede İzmir Marşı’nı izleyici ile hep bir ağızdan söyleyip,ayakta alkışlandı.

SUNA KESKİN’E SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda bir diğer sürprize tanık olan izleyici, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu usta sanatçı Suna Keskin’in 78. doğum gününü ve sanatta 55. yılını bu vesileyle Çeşme sahnesinde kutladı.

Başrollerini Toprak Sağlam ve Lider Şahin'in paylaştığı müzikalde Suna Keskin, İsmail Düvenci, Hakan Altıner, Burçin Bildik, Elhan Tok, Cenk Tunalı, Anıl Yülek, Öncil Aktarıcı gibi güçlü oyuncu kadrosu ile Çeşme’de 80’ler rüzgarı esti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.