Geri sayım başladı! Türkiye'de bir ilk...

Kadrosunda Kerem Bürsin, Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç gibi yıldız isimlerin yer aldığı Türkiye'nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar için geri sayım başlamış bulunuyor

Geri sayım başladı! Türkiye'de bir ilk...
banner150

Türkiye’nin ilk vampir dizisiYaşamayanlarBluTV ekranlarından izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Çarpıcı konusuyla şimdiden dikkat çeken dizinin dizinin senaryosunu Şamil Yılmaz kaleme alıyor. Dizinin görüntü yönetmeni ise Tariel Meliava… Dizinin yapımcılığını Bubi Film, Ran Film, Braveborn ve İstanbul ‘74 üstleniyor.

İŞTE, DİZİNİN KONUSU

Yıldız isimleri bir araya getiren ‘Yaşamayanlar’ın çekimleri geçtiğimiz ay tamamlandı. Eylül ayında seyirci ile buluşmaya hazırlanan dizinin konusu ise şöyle: “164 yaşında genç bir vampir olan Mia (Elçin Sangu), akıl hocası Karmen'in (Selma Ergeç) önderliğinde, aklındaki planı gerçekleştirmek için İstanbul'a gelir. Amacı kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi (Kerem Bürsin) öldürüp yeniden insan olmaktır fakat tarihin en güçlü vampirlerinden biri olan Dmitry’yi öldürmek sandığı kadar kolay olmayacaktır. Karanlık geçmişine sırtını dönmüş olan kadim vampir Numel (Birkan Sokullu) de, bu amaç uğruna Mia ve Karmen'le ittifak kurar. Tutku ve nefreti, yaşam ve ölümsüzlüğü, iyilik ve kötülüğü birbirinden ayıran sınırların belirsizleştiği bu evrende, işler gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alır. Ve hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağı sorusudur.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.