Konuşanlar 62. bölüm izle | Sevilen talk-show yeni bölümü izleyicisiyle Cuma günü buluştu. Konuşanlar programını izlemek isteyenler nereden izleyeceklerini araştırıyor. Youtube Konuşanlar 62.bölüm yayınlandı mı? Konuşanlar'un son bölümünde neler oldu? İşte detaylar...

HAP Film Production'ın imzası her hafta milyonlara ulaşmaya devam ederken, yeni bölümler Talking'i vuracak. Hasan Can Kaya'nın tanıtımıyla izleyicilere sunulan programda, konukların performanslarının yanı sıra pek çok hatıra, hikaye ve yanıt da konuşulacak.

Daldırma ve fantezi sorularına verilen cevapların gündemi bile çerçevelediği, eleştiri okunun bazen işaret edildiği gösteri bu hafta yine mercek altında olacak. 5-6 konuşmacı (tahtaya Kaya'nın adı yazılacak) da gösteriyi daha heyecanlı hale getirecek.

Senden Daha Güzel 1. bölüm izle! Senden Daha Güzel 1. bölüm tek parça kesintisiz youtube Senden Daha Güzel 1. bölüm izle! Senden Daha Güzel 1. bölüm tek parça kesintisiz youtube

Konuşmacı bir hafta daha ekranda olacak, her an güven verici bir gülümsemeyle takip edecek birini arıyor. EXXEN Konuşanlar 2. Sezon 62. Bölüm Youtube Hepsi Bir Arada Komple Saat Değiştirme haberimizde. Siz de yorumunuzu yazabilirsiniz. Size keyifli bir izleme diliyoruz.

Yakup, Ece, Merve, Selçuk, Mehmet, Murat, Oğuz Kaan, geçtiğimiz hafta EXXEN'de yayınlanan Talkers bölümünde en çok katılım gösteren isimler oldu. Özellikle Yakupu kısa boyu, olumlu tavrı ve sempatik yüzüyle herkesin dikkatini çekti. Bir gece kulübünde çalışmaktan bahsetmişken Ece de büyük ilgi gördü ve internette çok arandı.