Sosyal paylaşım platformu TikTok'ta dolaşan bir video büyük ilgi gördü. Kocasını emziren bir kadının videosu kısa sürede sosyal medyadanın gündemine otururken, kadının yaşadıkları infial yarattı.

Kocasının kendisini aldatmasını hazmedemeyen kadının yaptıkları akıllara durgunluk verdi Kocasının kendisini aldatmasını hazmedemeyen kadının yaptıkları akıllara durgunluk verdi

Sosyal medyada ilginç bir olaya denk gelmediğimiz bir gün bile geçmiyor. Bu sefer  ilginç olay TikTok'ta ortaya çıktı. Bir kadın, kocasını emzirdiği videoları ile günün şaibesidir.

Söz konusu kadının tıkanması nedeniyle sütün gelmediğini söyledi. Bu nedenle kadın uyuşturucu, pompa vb. kullandığını söyledi. karşı karşıya olduğu ama bir işe yaramayan soruna, çözümü tamamen farklı bir şekilde buldu. Tıkanıklığı yaşayan kadın, daha sonra Google'da öneri olarak "emzirmek" gibi bir şey okuduğunu ve yöntemi kullandığını söyledi.

EŞİNİ EMZİREN KADININ VİDEOSUNU MİLYONLARCA KİŞİ İZLEDİ

Bu yöntem başta  saçma gibi görünse de 2 gün boyunca inanılmaz acılara göğüs geren kadın, bunun sonucunda kocasını emzirmeye karar verdi. Yöntemin işe yaradığını iddia eden bu kadın, bu videosuyla sosyal medya gündemine oturdu.

Açıkça söylemek gerekirse kadının sağlık sorunları nedeniyle neden böyle bir yolu seçtiği anlaşılabilir ama bunu neden sosyal medyada paylaşmak isteyebileceği kafaları karıştıran bir durum. Sosyal medya kullanımının her geçen gün ilgi çekici yerlerde gerçekleştiğini söylemek yanlış olmaz. Bu durumu sosyal medyada paylaşan kadın hakkında ne düşünüyorsunuz? Diğer kadınları bu konuda eğitmeye yardımcı  olabilir mi? Yoksa bu soru aileye özel mi kalmalı? Fikirlerinizi yorum kısmından bize iletmeyi unutmayın.