Kocaeli'de okullara kar tatili duyurusu geldi mi? sorusu veliler ve öğrenciler tarafından araştırılıyor. Güne kar yağışı ile uyanan Kocaeliler, Kocaeli Valiliği'nden sondakika kar tatili açıklaması bekliyor. Peki Kocaeli'da okullar tatil mi? İşte 5 günlük ve saatlik hava durumu tahmini ile birlikte ayrıntılar...

Kocaeli'de okullar tatil mi? sorusu güne karla uyanan Kocaeliler tarafından araştırılıyor. Birçok ilde okulların tatil olmasının ardından Kocaeli'de de okulların tatil olması bekleniyor. Peki Kocaeli'de okul tatili açıklaması ile ilgili son durum nedir?

KOCAELİ VALİLİĞİ OKULLARA KAR TATİLİ AÇIKLAMASI YAPTI MI?

Kocaeli Valiliği'nden şuana kadar "Kocaeli'de okullar tatil" açıklaması gelmedi. Eğitime kar nedeniyle ara verilmesi halinde Kocaeli Valiliği'nden gelen bir son dakika duyurusu olursa açıklamaya haberimizden ulaşabilirsiniz.

Gözden kaçırmayın

Annesiyle pozu 'yok artık' dedirtti! "İkizimiz" Annesiyle pozu 'yok artık' dedirtti! "İkizimiz"

KOCAELİ HAVA DURUMU

19 ocak çarşamba günü de kar yağışı etkisini sürdürecek. 20 Ocak perşembe günü -2 derece ile parçalı bulutlu, cuma günü ise yağmurlu olacak. Hafta sonu ise kar yağışı yeniden etkisini gösterecek.

KOCAELİ İÇİN KAR YAĞIŞI UYARISI YAPILMIŞTI

Meteoroloji Kocaeli'de 18 Ocak Salı sabah saatlerinde yüksek kesimlerde kar yağacağını açıklamıştı. Beklenen kar yağışı sabahın erken saatlerinde başladı. Kocaeli güne soğuk ve karlı havayla uyandı. Kentin yüksek kesimlerinde kar yağışı gitgide hızlandı.

Kocaeli'de kar tatili olup olmadığına ilişkin henüz resmi bir bir açıklama yapılmadı. Haftasonuna kadar etkili olması beklenen yağışlı havanın ne zaman biteceği tam olarak bilinmiyor.

KOCAELİ İLÇELERİ
Başiskele
Darıca
Çayırova
Dilovası
Derince
Gölcük
Gebze
Kandıra
İzmit
Kartepe
Karamürsel
Körfez