KMTSO’dan AK Parti Onikişubat ilçe seçim bürosuna ziyaret

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu, 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala AK Parti Onikişubat ilçe seçim bürosunu ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz ve beraberindeki heyet AK Parti Onikişubat ilçe seçim bürosunu ziyater etti. KMTSO heyeti 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Onikişubat Belediye Başkanı Ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hanefi Mahçiçek ve AK Parti teşkilat üyelerine başarılar diledi.

KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz yaptığı açıklamada, 
"Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) olarak siyasi partilerimize seçim bürolarına bir nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Bu kapsamda şu anda AK Parti Onikişubat ilçe seçim bürosundayız. İş dünyası olarak pazar günü yapılacak olan 31 Mart seçimleri çok önemli. Şuanda da Ülkemizde sükunet içerisinde geçmekte bu seçim, ondan da büyük memnuniyet duyuyoruz. Burada Büyükşehir Belediye Başkan Adayımıza ve Onikişubat Belediye Başkan adayımıza hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz ve kendilerine başarılar diliyoruz" dedi.

KMTSO Başkanı Serdar Zabun ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada,
"Bugün akşam en son ziyaretimiz Adalet ve Kalkınma Partisinin Onikişubat ilçe seçim bürosundaydık. Burada Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hayrettin Güngör beyi ziyaret ettik. Başarılar diledik kendilerine İlçe Başkanımız Mücahit Kara bey burada Onikişubat Belediye Başkanı Ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hanefi Mahçiçek abimizede başarılar diledik. Bu bir nezaket ziyaretiydi. Bizler İş dünyası olarak seçimin böyle seviyeli ve gayet güzel bir atmosferde geçmesinden  büyük memnuniyet duyuyoruz. Kahramanmaraş için en hayırlısı olacaktır inşallah. Tüm Başkan adaylarına başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, "Öncelikle Ticaret ve Sanayi Odamızın çok değerli başkanına Meclis başkanına ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz. 
Sağolsunlar bugün seçim bürolarımızı ziyaret ettiler. Şuan Onikişubat seçim büromuzdayız. Gerçekten bu nazik ziyaretleri için tebrik ziyaretleri için, başarı dilekleri için çok teşekkür ediyoruz. Tabi seçime de sayılı günler kaldı.
İnşallah 31 Mart'ta Mart yerel yönetimler seçiminin hem şehrimize, hem ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz. Çok güzel bir seçim süreci yürütüyoruz. 4 aya yakındır sahadayız. Sağ olsun 
hemşehrilerimizin çok ciddi bir teveccühü ile karşılaştık. STK'larımızın, odalarımızın görüşlerini aldık. İnşallah hayırlı olur diyoruz. Ben tekrar bu nazik ziyaretleri için Ticaret Odamızın çok değerli Başkanına, Meclis başkanına, yönetim kurulu üyelerine yürekten teşekkür ediyorum. Sağolsunlar geldiler nezaket ziyaretinde bulundular. İnşallah 31 Mart günü her şeyin çok daha güzel olacağını düşünüyorum. 
Hemşehrilerimizin sağduyusuna inanıyorum. Özellikle aracılazlı hemşehrilerimize mutlaka sandığa gitmelerini, oylarını kullanmalarını istirham ediyorum. Kahramanmaraş'ımız her zaman partimize, bu davaya en yüksek desteği vermiştir. Yine bu seçimde de en yüksek desteği vereceğinden herhangi bir şüphem yok"
şeklinde konuştu.

Onikişubat Belediye Başkanı Ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hanefi Mahçiçek, "Yaptıkları yatırımlarla Kahramanmaraş'ımız da 130 bin insanımızın üzerine istihdam sağlayan, katma değer yaratan ve yaptıkları ihracatlarla 1 milyar dolar üzerinde ihracatlarla Kahramanmaraş'ımızın gerçekten hem devlet düzeyinde en üst düzeyde saygınlığı olan Kahramanmaraş'ımızın medarıiftiharı yatırımcılarımız seçim büromuzu ziyaret ettiler nezaket gösterdiler. Bizleri mutlu ettiler. Ben inanıyorum ki inşallah bundan böylede yapacakları yatırımlarla hem ülke düzeyinde hem de uluslararası düzeyde yeni bir vizyon getirecek ülkemize ve Kahramanmaraş'ımızı en iyi noktada temsil edecek kardeşlerimize bir defa daha teşekkür ediyorum kendilerine başarılar diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.