KMTSO yerli otomobil siparişi vedi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO), Türkiye'nin yerli ve milli otomobili için ön sipariş verdi.

KMTSO yerli otomobil siparişi vedi
banner150

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla tanıtıldı. TOGG'un 2022 yılında üretimine başlayacağı yerli otomobil için şimdiden yoğun talep var. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) yerli otomobil için şimdiden talip oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Gebze’de düzenlenen törende, Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından yapılan yerli ve milli elektrikli otomobilin tanıtımı yapıldı. Tanıtıma katılan KMTSO, tanıtım toplantısının ardından sosyal medya hesabından, yerli ve milli otomobile destek veren paylaşımlarda bulundu. Yaptığı paylaşımda, ''Türkiye’nin yeni otomobil'ine için ön sipariş verdik'' ifadelerini kullandı. 

KMTSO sosyal medya hesabında ''Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın teşrifleriyle #TOGG Genel Müdürlük Bilişim Vadisinde düzenlenen ''Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Yeniliğe Yolculuk'' buluşmasında Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar Zabun ve #TOBB Kahramanmaraş Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Aykut Balcıoğlu katıldı. Türkiye’nin yeni otomobil'ine için ön sipariş verdik.'' paylaşımında bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraskent
Maraskent - 8 ay Önce

Daha fabrika yok meydanda sipariş vermişler

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.