KMTSO'dan MHP seçim bürosuna ziyaret

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu, 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) seçim bürosunu ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu.

KMTSO'dan MHP seçim bürosuna ziyaret

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz ve beraberindeki heyet MHP seçim bürosunu ziyaret etti. KMTSO heyeti 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan ve MHP teşkilat üyelerine başarılar diledi.

KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz yaptığı açıklamada, "Bugün Kahramanmaraş Ticaret Ve Sanayi Odası (KMTSO) ve iş dünyası olarak siyasi partilerimizin seçim bürolarına bir nezaket ziyaretinde bulunduk. Bu kapsamda şuanda siyasi partilerimizden MHP'nin seçim bürosundayız. Ben hem Milliyetçi Hareket Partisine (MHP) hem Belediye Başkan adaylarına başarılar diliyorum. Ayrıca demokrasimize yaptığı katkılardan dolayı da hem Partiye hem adaylara çok teşekkür ediyorum" dedi.

KMTSO Başkanı Serdar Zabun ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, "Bugün Kahramanmaraş Ticaret Ve Sanayi Odası yönetim kurulu ve Meclis Başkanımızla birlikte MHP'nin seçim bürosunu ziyaret ettik. Bu nezaket ziyaretimizde gördük ki Kahramanmaraş'ta diğer siyasi partilerimizden de edindiğimiz izlenimle seviyeli bir seçim atmosferi geçiyor. Ben Kahramanmaraş siyasetine, Kahramanmaraş'ın seçimde alınacak neticesinde katkı koyacakları için hepsine teşekkür ediyorum. MHP'nin ilçelerindeki adaylarına başarılar diliyorum. Bu vesileyle sayın Vekilimizle hem ekonomiyi hem Kahramanmaraş'ı konuşma fırsatı bulduk kendilerine de teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan ziyaretten çok mutlu olduğunu belirterek yaptığı açıklamada, "Bugün KMTSO Başkanı ve yönetimi partimizin seçim büromuzu ziyaret ettiler kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu seçimlerde bildiğiniz gibi Cumhur İttifakı olarak seçimlere giriyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli'nin oluşturmuş olduğu bu ittifakı Kahramanmaraş'ı da kapsıyor. Kahramanmaraş'ta Cumhur İttifakı kapsamında seçimlere hazırlıklarımız bitmiş ve uygulamalarında sonuna geliyoruz bugün artık 5 gün kaldı seçimlere, inşallah en iyi şekilde sonuçlanacak.  Bu kapsamda Kahramanmaraş Ticaret Ve Sanayi Odası'na (KMTSO) ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.