KMTSO'dan, Kahramanmaraş MÜSİAD Başkanı Kervancıoğlu'na hayırlı olsun ziyareti

KMTSO Başkanı Serdar Zabun ve Meclis Üyeleri, MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanlığı'nı devralan Kahramanmaraş’ın başarılı iş insanı Sami Kervancıoğlu’nu ve yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

KMTSO Başkanı Serdar Zabun, Türkiye'nin önde gelen iş adamları derneği Kahramanmaraş MÜSİAD'a yeni başkan seçilen, aynı zamanda Kervan Pastaneleri ve Alpedo Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu'nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyarette güncel meselelerle ilgili olarak görüş alışverişinde bulunulurken aynı zamanda yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

Kahramanmaraş MÜSİAD Başkanı Sami Kervancıoğlu ise, ziyaretlerinden dolayı KMTSO Başkanı Serdar Zabun ve Meclis Üyeleri'nin teşekkür etti.

'GIDA MESLEK LİSESİ' MÜJDESİ!
Görüşme sonrası açıklamasında, Kahramanmaraş'ın gıda ile ilgilide bir meslek lisesi kazınımının önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Zabun, "Kahramanmaraş'ın böyle bir meslek lisesine ihtiyacı var. Gıdanın, dondurmanın her türlüsünün Kahramanmaraş'ta da artık lise bazında yetiştirilebilir ve Kahramanmaraş'a kalife eleman bu konuda ki hizmetine katkı sağlaması içinde biz böyle bir çalışmaya başkanımla inşallah başaracağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 09:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yollar
Yollar - 1 yıl Önce

Yollar :
1- Kadirli -Andırın -Göksun yolu.
Bu yol tamamlanıp bittiğinde iç Anadolu Akdeniz e bağlanmış olacak . Ekonomik olarak bölgeye çok şey katacak .
2- Ekinözü - Ilıca- Kahramanmaraş yolu . Bu yol tamamlanırsa sağlık turizmi çok daha fazla tanınacak .
3- Kahramanmaraş -Andırın yolu. Bu yol yayla turizmi için çok önemli . Eğer sır barajı üzerine köprü yapılırsa yol kısalacak ve ulaşım kolaylaşacak
Yollar Kahramanmaraş için çok önemli vesselam

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.