KMTSO'dan CHP İl Başkanlığına ziyaret

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun ve KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz beraberindeki heyet, CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, İl Başkanı Eset Şengül ve yönetimini ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun ve KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz beraberindeki heyet CHP İl başkanlığında, CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, İl Başkanı Eset Şengül ve yönetimini ziyaret etti.

CHP İl Başkanı Eset Şengül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: "KMTSO'nun değerli Başkanına, yönetim kuruluna ve Meclis Başkanımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Başta Kahramanmaraş adına sonra ülkemiz adına olması gerektiğini düşündüğüm çok demokratik bir yol demokrasiyi arzu etmemizin sürekli yaşatmak istememizin sebebi bu. İş dünyasının bir seçim döneminde siyasi partileri ziyaret edip fikir alışverişi yapmak bizleri de mutlu etti. Hepsine tekrar çok teşekkür ediyorum"dedi.

KMTSO Başkanı Serdar Zabun ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, "Sayın Vekilimiz Büyükşehir Başkan Adayımız Ali Öztunç'a bugün bir ziyarette bulunduk. Kahramanmaraş'taki siyasi partilerimizin seçim bürolarında tüm ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz inşallah.  Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız yolu açık olsun" şeklinde konuştu.

KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz yaptığı açıklamada: "Bugün Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) olarak siyasi partilerimizin seçim bürolarını bir nezaket ziyaretleri yapmak istedik burada da çok değerli CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç'a bir nezaket ziyaretinde bulunduk kendilerine başarılar diliyoruz ve bu seçiminde ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç ziyaretten çok mutlu olduğunu belirterek yaptığı açıklamada: "KMTSO'nun saygıdeğer başkanı, Meclis Başkanım değerli arkadaşlar hoş geldiler. Seçimlere bir kaç gün kala bir nezaket ziyareti yaptılar. Biz daha önce kendilerini ziyaret etmiştik iadeyi ziyaret olarak hoş geldiler şeref verdiler. Şehrimizin en önemli isimleri şehre büyük, kente büyük katkı sağlayan, ekonomiye büyük katkı sağlayan Kahramanmaraş'ı Türkiye liginde İller liginde üst sıralara taşıyan isimler.  Biz kendilerine tekrar hoş geldiniz diyorum, onlarla gurur duyuyoruz ve övünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.