KMTSO'dan Büyükşehir, Onikişubat ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanlarına ziyaret

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz ve beraberindeki heyet Büyükşehir, Dulkadiroğlu ve Onikişubat Belediye Başkanlarını ziyaret etti.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz ve beraberindeki heyet sırasıyla önce Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Göngör'ü makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Hayrettin Güngör'e başarılar dilediler.

Ziyaret sonrasında Dulkadiroğlu Belediyesine geçen KMTSO heyeti Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'ı makamında ziyaret ederek Belediye Başkanlık döneminin 2.'cisini kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz ve beraberindeki heyetin son durağı ise Onikişubat Belediyesi oldu. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'i makamında ziyaret ederek başarılarının devamını dilediler.

KMTSO Başkanı Serdar Zabun ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada,

"Bugün Meclis Başkanımız Hanefi Öksüz bey ve yönetim kurulumuzla birlikte Başkanlarımıza hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunduk. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör beye yeni görevinde hayırlı olsun dedik. Birlikte çalışmalarımızı değerlendirdik tebriklerimiz le birlikte ayrıldık. 

Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Necati Okay'la birlikteydik. Necati Beyle geçmişten çalışmışlıklarımız vardı. Birlikte bunları değerlendirdik. Hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

Son olarak Onikişubat Belediyesine Hanefi Mahçiçek Başkanımızın yanına geldik. Hanefi Başkanımızla da özellikle EXPO 2023'ü konuştuk. Ve bizlerinde katkısı olabileceği her şey için yanında olduğumuzu ilettik. Yönetim kurulumuzla birlikte Kahramanmaraş'a yapacakları katkılar için tüm Başkanlarımıza başarılar diledik.

Biz iş dünyası olarak özellikle zaten sanayi kentindeyiz. Sanayi kentlerinin Belediyelerle ilgili sorunları oluyor. Birlikte çözebileceğimiz sorunları da paylaşıyoruz. Güzel bir birlikteliğimiz var Başkanlarımıza başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.