Genç girişimci Balcıoğlu: Kahramanmaraş çok ciddi faydalanacak

Kahramanmaraş Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Aykut Balcıoğlu, yaklaşan 1 Ekim iş dünyası buluşmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Alt yapı çalışmalarının başladığının altını çizen genç girişimci Balcıoğlu, ''Davetler bugünden itibaren daha doğrusu Pazartesi gününden itibaren dağıtılmaya başlayacak. Fakat bu özellikle Kahramanmaraş adına çok önemsediğimiz bir konu. Özellikle Ticaret Sanayi odamızın bu konudaki destekleri ve girişimleriyle bu güne geldi.'' dedi. 

Düzenlenen programda yanlızca işadamlarının bulunmayacağını altını çizen Balcıoğlu, ''Dedik ki sadece bugünün ne İşadamları iş insanları değil, aynı zamanda genç ve kadın girişimciler bu işin içerisinde olsun.'' açıklamasında bulundu.

''KAHRAMANMARAŞ ÇOK CİDDİ FAYDALANACAK''
Balcıoğlu açıklamasına şu şekilde devam etti:

''Onlarda bu işe emek versinler onlar da birbirlerini tanısınlar diye iş dışı Buluşmaları adı altında bir toplantı görüşme organize ettik. Bu daha çok networkümüz geliştirmek birbirimize olan bağlarımızı artırmak. Birbirinize niye ismimizi güçlendirmek adına samimi bir ortam düşünüyoruz. İşte 'sen ne yapıyorsun, ben ne yapıyorum' gibi biz nasıl ortak noktada buluşabiliriz noktasında gelip tanışacağız ve konuşacağız sohbet edeceğiz. Ve sonuç olarak da Kahramanmaraş'ın çok ciddi faydalanabileceği bir ortam oluşturmayı umuyoruz.''

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 11:14
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.