Başkan Zabun, Kadir Gecesi kutlama mesajı yayınladı

Kahramanmaraş Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, Kadir Gecesi nedeniyle kutlama mesaj yayınladı.

Başkan Zabun, Kadir Gecesi kutlama mesajı yayınladı
banner150

Başkan Zabun mesajında şu ifadelere yer verdi;

"İslam Alemi’nin en kıymetli ayıdır Ramazan. Berekettir, rahmettir… Çünkü Kur'an-ı Kerim bu ayda indirilmeye başlanmıştır.

Yüce Allah Kur'an'da "Ramazan ayı insanları kurtuluş yoluna götüren, doğruyu yanlıştan ayıran Kur'an'ın indiği aydır” (Bakara suresi) buyurmuştur.

Ramazan, bizlere insan olmanın hakkını, kardeş olmanın kıymetini, paylaşmanın hazzını, şükrün faziletini hatırlatan aydır.

İslam alemi, her türlü olumsuzluğa rağmen bu ay çok şükür ki, Ramazan’ı layıkıyla icra etti.

Umuyorum ki, bu mübarek ay hürmetine dünyanın dört bir yanında insan onuruna yakışmayan zulüm biter ve mazluma kurtuluş, zalime azap olur.

İçinde bulunduğumuz dönemde, ülkemiz işte bu düsturla, bu inançla, tüm dünya mazlumlarına sahip çıkan, nerede olursa olsun haksızlığa sessiz kalmayan bir cihan devletidir.

Bu yolda, Allah ülkemizin yardımcısı olsun…

Bu duygularla, tüm İslam Aleminin ve yüce Türk Milletinin, yüreğinde Allah aşkıyla, Peygamber sevgisiyle yoğrulan tüm Kahramanmaraşlıların, ülkemizin kalkınması için işçisinden işverenine büyük bir azimle emek veren iş dünyamızın Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını en derin hislerimle tebrik ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2017, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.