Ünlü isimler kendi koleksiyonlarını ve markalarını çıkararak ek kazanç elde ediyor. Son dönemde bu işe epey bir zaman harcayan Kim Kardashian, Myleene Klass ve Vicky Pattison gibi isimler bakın seksi iç çamaşırlardan ne kadar kazandı.

Birçok realite yıldızı için şöhret olmanın yanında para da oldukça önemli. Ünlü isimler eğer soyunarak para kazanacaklarını görürlerse bu konuda uygun adım ilerliyorlar. Son dönemde ise kendi koleksiyonlarını çıkarıp bir de bu seksi çamaşırları giyerek kazançlarına kazanç ekliyorlar.

İşte Kim Kardashian, Myleene Klass ve Vicky Pattison gibi isimlerin iç çamaşırları koleksiyonundan kazandıkları paralar...

PARAYA PARA DEMİYORLAR

The Keeping Up With The Kardashians yıldızı 2019'da şekillendirici şirketi Skims'i kurduğunda zaten başarılı bir güzellik çizgisine sahipti. Geçen yıl kârda yaşanan büyük artışın ardından, elbiseleri, sütyenleri ve şekillendirici pantolonlarıyla tanınan işletmenin değeri 2,8 milyar sterlinin üzerine çıktı. Kim'in hissesinin en az 800 milyon sterlin değerinde olduğu düşünülüyor.

Paris Hilton - 265 milyon pound

Rusya'da metroda telefonla konuştuğu için bıçaklandı Rusya'da metroda telefonla konuştuğu için bıçaklandı

Paris Hilton - 265 milyon pound


Zaten ciddi bir geliri olan Hilton da özellikle dolgun göğüsler için tasarladığı iç çamaşırlarıyla iyi bir kazanç elde etti. Hilton "İç çamaşırı serimde düz göğüslü kızlar için tasarladığım bir sütyen var ve göğüslerinizi iri gösteriyor" dedi.
 

Ferne McCann - 5.5milyon pound

Ferne McCann - 5.5milyon pound

Towie yıldızı, 2016 yılında model Caprice ile bir araya gelerek müstehcen iç çamaşırı serisinin yüzü oldu. Bu durum ona da iyi paralar kazandırdı.
 

Myleene Klass - 4 milyon pound

Myleene Klass - 4 milyon pound

Kadınların seksi hissetmesini istediğini söyleyen eski yarışmacı da iyi kazanç elde eden isimler arasında.
 

Amber Davies - 2 milyon pound

Amber Davies - 2 milyon pound

Aşk Adası'nın eski kazananı iyi bir anlaşmayla ciddi paralar kazandı. “Vücudumla ve kim olduğumla gurur duyuyorum” diyen Davies "Sadece bir kez gençsin ve bundan en iyi şekilde yararlanmak istiyorum" açıklamasında bulundu.

Vicky Pattison - 1 milyon pound

Vicky Pattison - 1 milyon pound

Bir sürü dantel ve pastel tonla Vicky, Pour Moi'de geliri artırmayı başardı. Seksi detaylara sahip pratik tasarımları, kendisinin ve markanın büyük bir kâr elde etmesini sağladı.
 

Maura Higgins - 2 milyon pound

Maura Higgins - 2 milyon pound

İrlandalı model, 2019'da villadan ayrıldıktan sonra, iç çamaşırı ve mayo koleksiyonlarının yüzü olarak Boohoo ile 500.000 sterlinlik bir anlaşma ve Ann Summers ile benzer bir sözleşme imzalayarak milyoner saflarına katıldı.