TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı'na yeni bir karakter katılıyor. Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan başrolünde oynadıkları komedi dizisi, Cumartesi akşamlarına renk katmaya devam ediyor. Sevilen diziye sürpriz bir isim katıldı.

Çift haneli reytingler, Cumartesi geceleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Dizide hem tecrübeli isimleri hem de genç oyuncuları  görebiliyoruz. Hazal Çağlar, Nazlı Pınar Kaya, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu gibi genç oyuncular oyunculukları sayesinde kısa sürede büyük bir üne kavuştu.

Senden Daha Güzel 1. bölüm izle! Senden Daha Güzel 1. bölüm tek parça kesintisiz youtube Senden Daha Güzel 1. bölüm izle! Senden Daha Güzel 1. bölüm tek parça kesintisiz youtube

Dizinin yeni kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Buse Orcan, son hikayeye Asya karakterlerle katılıyor. Oyuncu için bu büyük bir fırsat olarak görülüyor. Şimdi bir genç oyuncu daha dizi sayesinde önemli bir fırsat yakalamış olacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş, Anadolu Üniversitesi'nde okuyan 22 yaşındaki Oya İloğulları'nın Gönül Dağı dizisinin kadrosuna katıldığını duyurdu.

Oya İloğulları

Genç oyuncu 48. bölümden itibaren tarihe adını yazdırmaya başlayacak. Dizide Elvan karakterini oynayacak olan Oya İloğulları, müzikal çalışmaları ve reklamlarıyla tanınıyor.

Oya İloğulları için Gönül Dağı zaferin kapısını aralamıştır. Elvan karakterinin hikayede yer almaya başlamasıyla birlikte genç oyuncu, ekibin diğer genç üyeleri olarak anılmaya ve tanınmaya başlayacak.

Bu, genç oyuncu için Gönül Dağı gibi sezonun en iyi yapımı olan bir dizisindeki deneyimini ilk elden sergilemesi için hem büyük bir deney hem de önemli bir fırsattı.