Kefaret 30. Bölüm FULL İzle (Tek Parça - Son Bölüm)

FOX TV'nin reyting rekortmeni dizisi Kefaret, Zeynep'in dramatik hayatını ekrana getirmeye devam ediyor.

Duygusal hikayelerin yanı sıra ekran başındakilere keyifli anlar yaşatan Kefaret dizisinde bu kez Sinan ve Zeynep'in ani ayrılığıyla sarsılıyor.

İzleyicilerin merakla beklediği yeni dizi 'Kefaret' her Pazar izleyici karşısına çıkacak.

Kefaret dizisinin 30. bölümünde ne oldu? İşte Kefaret dizisiyle ilgili tüm detaylar sizlerle...

Kefaret  Dizisi 30. Bölüm FOX TV İzle! TIKLAYINIZ.

Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli adlı romanından beyazperdeye uyarlanan Kefaret dizisi 25 filmin imzasıyla FOX TV'de ekrana geliyor. Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur gibi ünlü isimler, Mesude Erarslan'ın yönettiği ve Mahinur Ergün'ün yazdığı 'Kefaret' dizisinde rol aldı. "Kefaret", müzik öğretmeni Zeynep'in günden güne alt üst olan, dramatik içeriğiyle seyirciyi ekranın önüne kilitleyen hayatını anlatıyor. Sevilen "Kefaret" dizisi her Pazar saat 20:00'de yeni bölümleriyle FOX TV ekranlarında nefesleri kesen bölümlerle geliyor.

KEFARET DİZİSİ 29. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kefaret dizisi seyircisinin karşısına en son 29.bölümü ile çıktı. Zeynep Selena’dan kurtulduğunu düşünürken, Sude’yi elinden alacak yeni bir engelle karşılaştı. Bu defa babaanne Ayşe, Sude’yi Zeynep’ten ayırmak için harekete geçti. Sinan evliliğini zorlayacak yeni bir operasyona başlarken, başına geleceklerden habersizdi. Meltem hayatını düzene sokmaya başladı. Hayatındaki terslikler için Zeynep’i suçlayan Meltem, ikilinin arayı düzeltmesiyle birlikte yeniden sağlıklı düşünmeye başladı. Arzu gözden uzak bir köy evinde sığınacak bir yer buldu ve oraya yerleşti. Münevver Kadir’den ayrılmaya karar verdi ve bu kararı için harekete geçti.

İlgiyle taki edilen Kaferet dizisi geçtiğimiz hafta 29. bölümle seyircinin karşına çıktı. Zeynep, Selena'dan kurtulduğunu düşünse de Sude'nin kendisinden uzaklaştıracak yeni bir engelle karşı karşıyadır. Bu sefer babaanne Ayşe, Sude'yi Zeynep'ten ayırmak için harekete geçti. Sinan yeni bir operasyon başlatıp onu evlenmeye zorladığında ne olacağını bilmiyordu. Meltem hayatını düzenlemeye başladı. Meltem hayattaki hüsrandan Zeynep'i sorumlu tutar ve ikisi sorunu çözerken Meltem sağlığı yeniden düşünmeye başlar. Arzu tenha bir köy evinde barınak bulur ve oraya yerleşir. Münevver, Kadir'den ayrılma kararı aldı ve harekete geçmeye karar verdi.

KEFARET DİZİSİ 30. BÖLÜM FRAGMANI

Kefaret dizisi bu Pazar 30. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Sinan'ın yeni eylemleri Zeynep ile olan ilişkisini zorlaştıracaktır. Sinan'ın işini sevdiğini söylemesi ile Zeynep ve Sinan yollarını ayırma noktasına geldi. Sinan, operasyon sırasında başka bir kadınla tanışır ve Zeynep tarafından yakalanır. Zeynep bundan sonra evden ayrılacaktır. Kefaret, 13 Haziran Pazar akşamı saat 20:00'de FOX TV ekranında yayınlanacak.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.