Oyuncu Emine Ün, iş insanı Tolga Karataş ile geçen nisan ayında 9 yıllık evliliğini noktalamıştı. İddiaya göre; Emine Ün'ün kız kardeşi Mine Ün ve Tolga Karakaş yasak aşk yaşamaya başlamış, bunu öğrenen güzel oyuncu da hemen evliliğini bitirip kardeşiyle olan tüm bağını da koparmıştı. Ünlü oyuncu Emine Ün yaşadığı şoku çabuk atlattı ve yeni bir aşka yelken açtığını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

Merhum sanatçı İbrahim Erkal ile birlikte rol aldığı 'Canısı' projesi ile hafızalarda yer eden oyuncu Emine Ün, son zamanlarda özel hayatında yaşadığı sorunlarla gündeme gelmişti. 9 yıl önce hayatını iş insanı Tolga Karataş ile birleştiren Emine Ün’ün eşi ve kız kardeşi Mine Ün’ün yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz sene annesini koronavirüsten kaybeden Emine Ün, üst üste yaşadığı kötü günleri geride bırakarak yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü oyuncu yeni aşkını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla gösterdi.

emineun

Özel hayatında zor günler yaşayan Emine Ün, 9 yıllık evliliğini ihanet iddialarının gölgesinde noktalarken yeni aşkını da sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurmayı ihmal etmedi. 45. doğum gününde yaptığı paylaşımla yeni aşkını ilan eden Emine Ün gönderisine yorum ve beğeni yağdı.

Hırvat model japonları ayağa kaldıracak paylaşım yaptı! Hırvat model japonları ayağa kaldıracak paylaşım yaptı!

Ün'e takipçilerinden tebrik mesajları gelirken, oyuncunun Emre Kınay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru da fotoğrafa 'kalp' emojisi koydu.