Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni ve köşe yazarı Mustafa Karaaslan, sosyal medya hesabından gündeme bomba gibi düşecek bir iddiada bulundu.

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni ve köşe yazarı Mustafa Karaaslan, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda AKP'nin Kahramanmaraş'ta kötü gidişatının üzerinde dururken, "Ak Partinin kalesi olarak bilinen Kahramanmaraş’ta şu an bir erken seçim olsa 3 milletvekilini zor çıkarır boyutuna gelmiş durumda" açıklamasını yaptı.

İşte Karaaslan'ın paylaşımı:

"Şehrin her bir köşesinden şikayet üzerine şikayetler geliyor. Herkes seçim sandığını bekliyor. Koyu Ak partili olanlar bile isyan eder boyutta. Kimisi su sorunu, kimisi hizmetin yapılmadığını, kimisi ise kibir abidesi kişilerin koltuklarda oturduğunu, Halkın iktidara ders vermeyi düşündüğünü, cesaretle bu söylemin yüksek sesle konuşmaya başlandığını, kulaklarınızı kapatmayın iktidarın güç sarhoşu içerisinde olan zat-ı muhteremler desem abartmış olmam. ‘’Artık gitsinler’’ diyenler, her geçen gün çoğalıyor. Bakın şehir dışına çıktığım halde telefonlarım susmuyor.

Kanal Maraş tarafından seslerinin ancak duyulduğunu dile getiriyorlar. Demedi demeyin, Bu devran böyle gitmez. Seçimi çantada keklik gören ve Ak Partinin kalesi olarak bilinen Kahramanmaraş’ta şu an bir erken seçim olsa 3 milletvekilini zor çıkarır boyutuna gelmiş durumda. Bence bu gidişi tersine çevirmek çok zor gözüküyor. Kendini kaf dağında erişilmez sananlar, sandık geldiğinde halkın tokadını yediği zaman akılları başlarına gelir ama, işte o vakit geçmiş ola… E her devranın bir sonu mutlaka var olacaktır. Bu gidişi ancak şehrimde bir görevden alma tersine çevirebilir. Bununda hangi isim olduğu üç aşağı beş yukarı bellidir.

Karaismailoğlu'nun paylaşımını alıntılayan Öztunç'tan zehir zemberek sözler: İşiniz gücünüz, kandırmak Karaismailoğlu'nun paylaşımını alıntılayan Öztunç'tan zehir zemberek sözler: İşiniz gücünüz, kandırmak

Hu Ankara da oturan AKP YETKİLİLERİ duydunuz mu?"

1-159

22-2

33

44-1

55