Kahramanmaraş kamuoyunun yakından tanıdığı Coşkun Cesur, önceki günlerde kendi sosyal medya hesabından bir gazeteci hakkında, ''Ln sapık gazeteci görünümlü tecavüzcü. Gıbraşma. Seni o delikten çıkaracağım...'' paylaşımı yapması gündeme bomba etkisi yaptı.

Kahramanmaraş'ın tanınmış iş insanlarından birisi olan Coşkun Cesur, 13 Mayıs Pazartesi günü önemli bir iddiayı sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımına onlarca begen ve yorumun yazıldığı görüldü.

Gündeme bomba etkisi yapan bu paylaşımda, Cesur'un şunları yazdığı görüldü; "Ln sapık gazeteci görünümlü tecavüzcü. Gıbraşma. Seni o delikten çıkaracağım, Sana destek olan ve hastane parası veren pastane kalmayacak. O kankam dediğin vekillerde yüzüne tükürecek." ifadelerini kullandı.

coskun-cesur-paylasimi

Yapılan paylaşım altında onlarca kişilerin yorum yazarak, bu gazetecinin kim olduğu merak edilirken, basın camiasının yakından tanıdığı Furkan Çam'ın, 'Kimden bahsediyoruz abi. Cemiyet başkanından mı?'' diye yazması, ve bu yoruma Çoşkun Cesur'un ''Evet'' cevabı vermesi dikkatlerden kaçmadı.coskun-cesura-yapilan-yorum

Kamuoyunun yakından tanıdığı birçok ismin yorumlarında, ''hangi cemiyet Başkanı?'' diye sorular sorarak, isimler teleffuz edildiği görüldü.  

KAHRAMANMARAŞ'TA CEMİYET BAŞKANLARI AÇIKLAMA YAPMADI

Kahramanmaraş'ta hiç bir Cemiyet Başkanı'nın bu paylaşıma herhangi bir açıklamada bulunmaması tartışmaları da beraberinde getirdi.

KİM BU TECAVÜZCÜ GAZETECİ?

2 metrelik karayılanı korkutmak için torpil attılar 2 metrelik karayılanı korkutmak için torpil attılar

Yaşanan tartışmalarla birlikte Kahramanmaraş medya kulislerinde bu gazetecinin veya Cemiyet Başkanının kim olduğu merak edilirken, Çoşkun Cesur'un başka bir paylaşım yapım yapmayacağı veya isim açıklayıp açıklamayacağı gündemin en çok konuşulan konuları arasına girdi.