Kahramanmaraş'ın Onikişubat İlçesi'ne bağlı Karamanlı alt geçidi olan tünelde çarşı istikameti yönüne giden araçların trafik akışını engelemek için bir kişinin girdiği Mobese kameralarına yansıdı. Yaya girişinin yasak olduğu tünelde sağlı sollu yürüyerek ilerleyen genç, araçlara aldrmadan yürüyüşünü sürdürdü ve yolun tam ortasında durarak araçların akışını engelledi. 

Yaya olarak tehlikeli bir şekilde karşıdan karşıya geçmeye çalışan kişiye araçlar çarpmamaya özen gösterdi ancak bir otomobilin çarpmamak için gayretine rağmen aracın arka kısmının çarpmasıyla metrelerce savrulduğu görüldü. 

Çarpmanın etkisiyle yola savrulan yayaya vatandaşlar yardıma koşarak, durumu 112 ekiplerine bildirdi.

HASTANEYE KALDIRILDI

İsmi öğrenilmeyen kişinin, ilk tedavisinin ardından sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı belirtildi.

yayaya-carpti

KAZA ANI KAMERADA

Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde; yolun ortasında yürüyen yaya ile birlikte yanında otomobillerin hızla ilerlediği ve sürekli zikzak hareketler çizdiği, başka araçlardan çarpılmaktan kurtulduğu ve son olarak başka bir otomoilin çarptığı görülüyor. Yayanın havaya savrulup yere düştüğü an be an kameraya yansıdı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.