Kahramanmaraş'ta şüpheli olduğu belirlenen ikamette ve eklentilerinde aramalar yapıldı. Aramalarda 6 kilogram kubar esrar maddesi ele geçirildi.

Kahramanmaraş'ta, uyuşturucu ile mücadeleye yönelik çalışmalar aralıksız sürüyor.

Gözden kaçırmayın

Kahramanmaraş'taki tecavüzcü gazeteci kim? Kahramanmaraş'taki tecavüzcü gazeteci kim?

Ekinözü ilçesinde jandarmanın düzenlediği uyuşturucu operasyonunda yaklaşık 6 kilogram kubar esrar ele geçirildi. Olayla ilgili 1 şüpheli gözaltına alındı.

Alınan bilgilere göre, jandarma ekipleri Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde Kürtül Mahallesi’nde H.T. adlı şahsın evinde ve aracında uyuşturucu madde olduğu bilgisi üzerine harekete geçti.

Elbistan Sulh Ceza Hakimliği’nden alınan karara istinaden Ekinözü İlçe Jandarma Komutanlığı, Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığı KOM Timi ve Elbistan JASAT ekipleri tarafından müşterek operasyon düzenlendi.

ELE GEÇİRİLENLER

Şüphelinin evi ve eklentileri ile aracında yapılan aramada 6 kilogram kubar esrar, 1 adet ruhsatsız tabanca ve silaha ait 18 adet mermi ele geçirildi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Şüpheli H.T, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınarak işlemleri için karakola götürüldü. Şüphelinin işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.