Kahramanmaraş'ta ismi öğrenilemeyen bir esnaf, derdinin ekmek olduğunu ve 1,5 aydır yol çalışması nedeniyle iş yapamadığını dile getirerek intihar girişiminde bulundu.

Edinilen bilgiye göre; Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçesi'ne bağlı Tevfik Kadıoğlu buvlarına pet şişe ile aldığı benzinle gelen şahıs polis ekiplerini alarma geçirdi. İhbar üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Bununla birlikte Tevfik Kadıoğlu köprülü kavşak çalışması için Sakarya Mahallesi güzergah trafiğe kapatıldı.

Yol çalışması sonrasında 1.5 aydır iş yapamadığını belirten ve henüz ismi öğrenilemeyen esnaf eline benzin alıp iş makinesinin üzerine çıktığını söyledi.

Yapılan yol çalışmasından bıktığını ve 1,5 aydır evine ekmek götüremediğini dile getiren ve henüz ismi öğrenilemeyen esnaf eline benzin alıp iş makinesinin üzerine çıkarak benzinle kendini yakmaya kalkıştı.

Bu sırada şahsı polis memuru intihar girişimini önledi. Diğer ekiplerinde müdahalesi ile şahsın elindeki pet şişe ve çakmak alındı. Olayı endişe ile izleyen vatandaşlar rahat bir nefes aldı. 

BÜYÜKŞEHİR'E TEPKİ

Hayrettin Güngör fena yakalandı Hayrettin Güngör fena yakalandı

Benzinle kendini yakmaya çalışan şahıs Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'ne tepki göstererek, "Bunlar bizi 1,5 aydır oyalıyor. Benim derdim ekmek. Evimize ekmek götüremez hale geldik. Gitmediğim kapı kalmadı" dedi.