Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesi Yenişehir Mahallesi'nde eski askerlik şubesinin üst tarafındaki Duygu Düğün salonuna çıkan yolda iki otomobilin çarpışması sonucu trafik kazası meydana geldi.

Halılar mikrop yuvası olmaması için 3 ayda bir temizlenmeli diyerek uyardı Halılar mikrop yuvası olmaması için 3 ayda bir temizlenmeli diyerek uyardı

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesi Yenişehir Mahallesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Edinilen bilgiye göre, Yenişehir Mahallesi eski askerlik şubesi üst tarafındaki Duygu Düğün salonuna çıkan yolda iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, otomobildeki yaralılar, itfaiye ve sağlık ekipleri tarafından çıkartıldı. 

Yaralılar, olay yerindeki ilk müdahalenin ardından ambulanslarla Devlet Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

DİLEKÇE VERMİŞLER!

Olay yerindeki mahalle sakinleri ise burada hemen hemen hergün trafik kazası meydana geldiğini söyleyerek şikayetlerini dile getirdiler.

Burada ki dört yol ağzına bir trafik lambasının konması için de belediyeye daha öncesinde dilekçe ile müracaatta bulunduklarını söylediler.