Kahramanmarşa'ta etkili olan dondurucu soğuklar, hayatı olumsuz etkilerken, çocuklar için de eğlence kaynağı oldu.

Kısmen donan Kahramanmaraş'taki buz birikintisi üzerine çıkan gençler, cam gibi buz üzerinde kayarak gönüllerince eğlendi. Çıktıkları buz üstüne buzun ‘çatırtı' sesine aldırış etmeden kaymanın tadını çıkardılar.

Akıllarına gelen başlarına daha doğrusu ayaklarına geldi. Çocuklar buz kırılınca kendilerini bir anda soğuk suda buluverdi.

Kahramanmaraş'ta kaydedildi! Türkiye'nin en zehirli yılanları çiftleşme dansı yaparken işte böyle görüntülendi Kahramanmaraş'ta kaydedildi! Türkiye'nin en zehirli yılanları çiftleşme dansı yaparken işte böyle görüntülendi

Kahramanmaraş'ta yaşayan 4 çocuk buz tutan su birikintinin üstünde kaymaya başladı. Ama yapmamaları gereken tek şey vardı, yaptılar. 4'ü de yanyana durunca buz çatladı. Hepsi ıslandı.

Hava sıcaklığının geceleri eksi 15 derecelere kadar düştüğü kentte göletler buzla kaplandı. Gençler için eğlence kaynağı olan kar, tadına doyulmayan manzaralar ortaya çıkarttı.

Bu anlar arkadaşları tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

ÇOK SAYIDA YORUM GELDİ
Kısa süre içerisinde binlerce izlenme alan videoya, binlerce yorum da geldi. Sosyal medya kullanıcıları çok sayıda paylaşım yaptı.