Meteoroloji'den yapılan flaş açıklamaya göre Kahramanmaraş'ta salı gününden cuma gününe kadar yağışlı bir hava hakim olacak. İşte hava durumu detayları...

Kahramanmaraş'ı yarından başlamak üzere yeni haftada kuvvetli sağanak yağış bekliyor.

Haftanın ilk iş gününde sabah saatlerinde etkili olan dondurucu hava öğle saatlerinden itibaren yerini az bulutlu bir havaya bırakacak.

Gün içerisinde en yüksek sıcaklığın 18 derece olarak ölçüleceğini bildiren meteoroloji, akşam saatlerinde sıcaklığın düşüceğini duyurdu.

SALI YAĞIŞ ETKİLİ OLACAK

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü'NÜN 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre, Kahramanmaraş'ı soğuk günler beklerken, Yedikuyular'da kar sürprizi devam edecek.

Yarın için (SALI) yapılan tahminlere göre Kahramanmaraş'ı gökgürültülü sağanak yağışla birlikte etkili olan soğuk hava termometreleri 17 dereceye kadar düşürüyor.

Kahramanmaraş'ta halk ekmek büfe önünde saatlerce bekleyen vatandaşlar çileden çıktı! Kahramanmaraş'ta halk ekmek büfe önünde saatlerce bekleyen vatandaşlar çileden çıktı!

ÇARŞAMBA günü için sıcaklığın en yüksek 12 derece olacağını bildiren meteoroloji, yağışın ise devam edeceğini bildirdi.

PERŞEMBE günü iyiden iyiye soğuyan havayla birlikte sağanak yağış geçişleri Kahramanmaraş genelinde yine yüzünü gösterecek.

CUMA günü için ise sıcaklıkta önemli bir değişiklik olmadığını vurgulayan yetkililer, sağanak yaşın devam edeceğini duyurdu.

saganak-yagis