Zafer' AFAD'ın oldu!

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni ve yazarı Mustafa Karaaslan’ın AFAD için “Bir Garip İhale süreci...” köşe yazısı sonrası AFAD İl Müdürü Zafer Özcan’ın müdürlük görevinden alındığı uzman kadrosu ile çalıştırılacağı iddia edildi.

Zafer' AFAD'ın oldu!
banner150

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı görevine Türk Kızılay’ı Genel Müdürü Dr. Mehmet Güllüoğlu atanmasının ardından il müdürlüklerinde değişim başladı. AFAD il Müdürü Zafer Özcan’ın kısa bir süre önce 15 milyon TL’lik ihaleyi 36 milyon TL’ye bir firmaya ihale usulü vermesi ile şimşekleri üzerine çekmişti. Bu durum sonrası Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ imzası ile müdürlükten alınarak uzmanlık kadrosuna atandığı öne sürüldü.

06.01.2017 tarihli ve 3754 sayılı Atama oluru ile Kahramanmaraş AFAD Müdürü olan Zafer Özcan üzerinde birçok ihalede sorun çıktığı bazı ihalelerin ise yüksek fiyatlı olduğu öne sürülen başlıca iddialar arasında. Zafer Özcan’ın uzman kadrosuna alınması ise kısa bir süre sonra kendisine tebliği edileceği öğrenilirken AFAD Eski İl Müdürü Mustafa Gültekin’in tekrar görevine getirileceği iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2017, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.