Yurdum insanı iş başında: Tabelaya uçan tekme attı!

Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesinde rastladığı tabelaya uçan tekme atan Ümit Avlık sosyal medyada bir anda fenomen oldu. Çevredeki vatandaşlar tarafından kayda alınan şahsın yaptığı hareket, ortaya komik görüntüler çıkardı.

Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesi'nde bir cadde üzerinde çekilen görüntülerde isminin Ümit Avlık olduğu öğrenilen vatandaş 'Almanya vize' yazılı tabelayı görünce adeta şov yaparak takla atarak uçan tekme attı. Vurarak düşürdüğü tabelayı kaldırması ise izleyenleri gülümsetti. Olaya şahit olan vatandaşlar ise şaşkınlıkla vatandaşı izledi.

Çekilen görüntü sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı. Video kısa sürede paylaşım rekoru kırarak gündem oldu.

ÇÖP KOVASIYLA BOKS YAPMIŞTI

Geçen senede, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde çöp kovalarıyla boks yapan 30 yaşındaki Ümit Avlık’ın görüntüleri sosyal medyada fenomen olmuştu. Kent merkezinde rastladığı çöp kovalarıyla antrenman yapan Ümit Avlık’ın tek hayali profesyonel boksör olmak.

"KARŞIMA RAKİP BEKLİYORUM"

Yaşadığı ilçede herkes tarafından sevilen Ümit Avlık, “Tek hayalim sanatçı ve boksör olmak. Her zaman bu hayallerimi düşünüyorum. Pazarcık gençlerimize zaman zaman türküler söylüyorum. Kendimi şarkılarla buluyorum. Hıncımı çöp kovalarından alıyorum. Karşıma rakip bekliyorum” dedi. 

KAYNAK: KANAL MARAŞ
 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.