Yörükselim Mahallesi'nde 'huzur toplantısı' yapıldı

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Mahalle Muhtarları ve Vatandaşlar ile huzur toplantılarına devam ediyor. Emniyet Müdürlüğü, Yörükselim Mahallesine ziyarete gitti.

Yörükselim Mahallesi'nde 'huzur toplantısı' yapıldı
banner150

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci, beraberindeki İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Emniyet Şube Müdürleri ile birlikte Yörükselim  Mahallesi Muhtarlığında mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Yörükselim Mahalle Muhtarı Akif Neşnat ve mahalle sakinlerinin katıldığı huzur toplantısında, vatandaşlar güvenlik konusunda taleplerini İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'ye iletti. İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Kom ve Uyuşturucu Müdürü,  Asayiş Müdürü, Trafik Müdürü, Tem ve İlçe müdürleri vatandaşları bilgilendirerek sorunları not aldılar.

Mahallelerinin huzurlu olduğunu dile getiren Akif Neşnat ve vatandaşlar İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'ye teşekkür etti.

Huzur toplantısında; trafik konuları ve özellikle kazaya sebebiyet veren ışıklanlandırma ve kavşakların değerlendirilmesi, Asayiş olaylarınının minimize edilmesi icin alınan önlemler, hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarında vatandaş ve polise düşen görevler ile, bu konularda vatandaşın ne gibi önlemler alması gerektiği, uyuşturucu kumar ve fuhuş konularında operasyonların devam edeceği, düğünlerde ve kutlamalarda havaya silahla ateş edilmemesi, gürültü yapılmaması, mahallede meydana gelen ve gelmesi muhtemel olayların aydınlatma ve önleme yönünden ele alınması konuları gündeme getirildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 13:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vedat DİŞBUDAK
Vedat DİŞBUDAK - 2 yıl Önce

Huzur toplantısı nın önem arzeden konularından bir tanesi de gelecek nesillerimizi etkileyecek hayati önem taşıyan MADDE kullanımı ve önlemelerine yönelik yapılan ve yapılması gereken çalışmalarının anlatılması olmuştur
Muhtar akif neşnat konuya ilgili yapmış olduğu çalışmalarını kurmuş olduğu Yörülselim mahallesi sosyal yardım dayanışma ve SPOR Derneği Başkanı olarak mahallemizdeki çocukların kuracakları futbol takımı ve çeşitli ametör spor dallarıyla lisanslı akedemik ve mahalli duyguların baskın olacağı etkinliklerin faaliyetlerine başlamış olduğunu en kısa zamanda ASKF Ye kayıtlarının yapılacağı müjdesini de vermiş oldu
Tüm mahalle sakinleriyle koordineli bir şekilde hep beraber el ele huzurlu bir yaşam dileğiyle

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.