Yedikuyular Erkoç'un bıraktığı gibi niye duruyor?

Kış turizminin gözde merkezlerinden Kahramanmaraş Yedikuyular Kayak Merkezinde başlayacak olan kayak sezonu için Kanal Maraş ekibi bugün Yedikuyular bölgesine gitti.

Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden biri haline gelecek olan Yedikuyular Kayak Merkezindeki yapılanları ve yapılmayanları gözlemlemek adına Gazeteci Kürşad Kerem Akçakale ve Barbaros Burak Vanlı ile birlikte Yedikuyular Kayak Merkezine giden Kanal Maraş Genel yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan, yoğun sis altında öncelikle ulaşım ile ilgili yolların sadece 100 metre civarında bir mesafenin eksik kaldığı ve tamamen yolların dört şerit olarak yapıldığını gözlemleyip eski Başkan Fatih Mehmet Erkoç'a teşekkür ederken, yeni başkan Hayrettin Güngör'den eksikliklerin tamamlanması konusunda ve yapılması gerekenler hakkında Kanal Maraş mikrofonlarına konuştular.

Bu röportajın tamamını izleyiniz...
 

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2019, 12:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alaylı ede
Alaylı ede - 4 ay Önce

Ya övüyormusunuz sövüyormusunuz belli değil.

Kadri K.
Kadri K. - 4 ay Önce

Tamam usta yazar seni anladıkta yanındaki dingolar kimm

Çalışan ekibi
Çalışan ekibi - 4 ay Önce

Mesela Harun buz Mustafa aksel abacıoğlu gibi gecesini gündüzüne katan şehri bilen adamları al yerine maraş'ı rüyası da bile görmemiş sırf dost akraban olduğu için eleman getir. Sonuç........

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.