Ünal Ateş'ten 'koronavirüs' ile ilgili açıklama: Basın çalışanları ve basın emekçileri için de destek bekliyoruz

CHP Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş bugünlerde herkesi etkileyen koronavirüs salgını sürecinde basın mensuplarına destek verilmesi gerektiğini söyledi.

Ünal Ateş'ten 'koronavirüs' ile ilgili açıklama: Basın çalışanları ve basın emekçileri için de destek bekliyoruz
banner150

İşte Ünal Ateş'in yapmış olduğu yazılı açıklama:

Değerli basın mensupları saygıdeğer hemşehrilerim tüm dünyayı esir eden coronavirüs şehrimizde de hayatı olumsuz etkilemeye devam etmektedir Bu zorlu süreçte kendilerini işine adayan ve her türlü riski alarak görev yapmaya devam eden siz değerli basın emekçilerini tebrik ediyor sizlere milletimizi bilgilendirip bizleri habersiz bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Işini dürüstçe yapan sizlere minnettarız İyi ki varsınız.

Tüm bu olumsuzluklardan etkilenen kesimlerin mağduriyetinin giderilmesini Tabii ki yetkililerden bekliyor ve istiyoruz.

Bu coronavirüs belasından etkilenen kesimlerden birisi olan basın çalışanları zaten uzun bir süreden beri farklı baskılar ve farklı sıkıntılar içerisinde ,var olma mücadelesi veriyorlar. şimdi her şeyi bir kenara bırakarak eğer birlik ve beraberlik olma zamanı ise birbirimize destek olma zamanı ise bizi yönetenlerden basın çalışanları ve basın emekçileri için de destek bekliyoruz. En azından televizyonlarda dönen kamu spotları ve evde kal spotları var olma mücadelesi veren yerel basına ilan reklam olarak verilmelidir. Böylece bu sektörde emek veren arkadaşlarımızın ayakta kalma mücadelesine destek verilmiş olur inşallah bu çağrımız bizi yönetenlerden cevap bulur. Saygılarımla.

Ünal Ateş

CHP onikişubat ilçe başkanı

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.