Ünal Ateş, "Çok imza toplayan değil sandıkta en çok oyu alan kazanacak"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş İl Başkanlığı seçimine adaylığını koyan CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş çalışmalarına tüm ilçelerde devam ediyor.

Ünal Ateş, "Çok imza toplayan değil sandıkta en çok oyu alan kazanacak"
banner150

Kahramanmaraş Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Adayı Ünal Ateş çalışmalarına tüm ilçelerde devam ediyor konu ile ilgili soruları yanıtlayan Ünal Ateş şunları söyledi, "9 Şubat'ta il kongremizi yapacağız 
37 il kongremizde Önümüzdeki 2 yıl için görev yapacak olan il yönetim kurulumuz il Disiplin Kurulu muz ve üst kurul delegeleri seçilecek 279 il delegesi  9 Şubat Pazar günü bir demokrasi şölenine çevirmek istediğimiz il kongremizde oy kullanacaklardır.

Şuana kadar yaptığımız çalışmalarda Parti üyelerimizden ve il delegeleri mizden ciddi bir teveccüh ve destek gördük.

Bu teveccüh ve desteğin arkasında bugüne kadar sadece ve sadece partimiz için yaptığımız çalışmalar iktidar karşısında dik duruşumuz 26 yıllık emek Cumhuriyet Halk Partisine bağlılık ve sevgimiz yatmaktadır. Delegelerimizin büyük çoğunluğu Parti içerisinde bir değişimin partiye yeni heyecan ve güç katacağını ifade etmektedirler Bu anlamda 9 Şubat'ta delegeden yetki alacağımıza inancımız tamdır. Yetki aldığımız zaman Tek hedefimiz partimizi Kahramanmaraş'ta daha üst sıralara taşımak olacaktır" şeklinde konuştu.

Esat Şengül'ün yaptığı basın açıklamasında 160 imza ile aday oluyorum sözlerinin hatırlatılması üzerine Ünal Ateş şunları söyledi;

"Sayın Şengül 160 imza ile aday olduğunu söyledi bir o kadar imza bizde var Kibar Hanım'ın topladığı imzalar var bir de imza vermeyenler var. Imza istenilen delege arkadaşlar adayları kırmamak için bazen üç adaya Bazen iki adaya imza verebiliyorlar Yani 160 imza toplamış olmak o kadar kişinin desteğini almış olmak demek değildir seçilmek için sandıkta en fazla oyu almak gerekir 9 Şubat Pazar günü sandıkta en fazla oy alan il başkanı olacaktır. Tüzüğümüz gereği aday olabilmek için 28 imza yeterlidir" ifadelerini kullandı.

Sözlerini şöyle tamamlayan Ünal Ateş, "ben Cumhuriyet Halk Partisi üyelerine delegelerine inanıyorum diğer iki aday arkadaşa başarılar diliyorum genç dinamik çalışkan bir ekiple partimizi daha ileriye taşıyacağına inancım tamdır. Kahramanmaraş'ta değişimle daha güçlü bir CHP Tek hedefimiz olacaktır" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 14:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUSTAFA
MUSTAFA - 6 ay Önce

diger adaylarda güzel ama k.maraş icin ünal ateş erzen bence en iyisi

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.