Türkiye Kahramanmaraş'taki bu olayı konuşuyor! Kim yalan söylüyor

Birbirinden farklı konuları ele alarak toplumun her kesimince izlenen Esra Erol'un sunumuyla Hafta içi her gün ATV ekranında yayınlanan ''Esra Erol’da'' ilginç bir konu ele alındı. Kahramanmaraşlı bir kadın erkek çocuğu doğurmadığı için kocası tarafından sokağa atıldığını, kocası ise karsını atmadığı ve çok sevdiğini öne sürdü.

Türkiye Kahramanmaraş'taki bu olayı konuşuyor! Kim yalan söylüyor
banner150

Kahramanmaraş’ta yaşayan 26 yaşında ki Deniz Yarım erkek evlat doğuramadığı gerekçesi ile 12 yıllık kocası Ramazan Yarım tarafından sokağa atıldığını iddia etmişti. Milyonların tepkisini üzerine toplayan iddialara yanıt veren Ramazan Yarım eşini sevdiğini ve çocukları ile kendisini sokağa atmadığını söyledi.

Evlilikleri boyunca 5 kız çocuk dünyaya getiren Deniz Yarım, 6 ay önce dünyaya gelen 5’nci kızının doğumuyla eşinin kendini terk ettiğini söyledi. Yarım: “5 tane hiç bulunmayacak bir hazinesi var ama bunu göremiyor.  Ben gurur duyuyorum kızlarımla, sonuna kadar arkasındayım. İyi ki de 5 kız annesi olmuşum. Benim babam 8 kız babası ben de 5 kız annesiyim ama eşim erkek çocuk veremediğim için beni terk etti. Erkek çocuğun olmaması benimle alakalı bir şey değil kendiyle alakalı. Bunu doktorumuzda söyledi ben ne araştırmalar yaptım sırf bir oğlan olsun diye, olmayınca da olmuyor.

İFTİRAYA MARUZ KALIYORUM

İddialara yönelik eşinin kendisine iftira attığını ifade eden Ramazan Yarım, “Eşim bana iftira atıyor. Ben kendisini sokağa atmadım. Kendisini ve kızlarımı çok seviyorum. Benim yuvamı kayınpederim dağıttı. Eşim her zaman babasının sözünü dinler ve onun sözünden dışarı çıkmaz. Hatta kayınbabam bizim tekrar aramızı yapmak için 400 bin para istedi. Eşimde kendisine televizyona çıkmaması gerektiğini söylediğim zaman kendisi bana; “1 milyon para verirsen televizyona çıkmam” dedi.

ALDATMADIM

Eşimi hiçbir zaman aldatmadım. Ailesi ile birlikte bana iftira atıyor. Benim hayatımda kendisinden başka kimse yok” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.