Türkiye 3.sü kızlardan Kabakcı'ya makamında ziyaret

Genç Kızlar Satranç Türkiye final turnuvasında takım halinde rakiplerini yenerek Türkiye 3.sü olan bayan sporcularımız Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret ettiler.

Türkiye 3.sü kızlardan Kabakcı'ya makamında ziyaret

9 – 13 Haziran 2019 tarihleri arasında Karaman’da düzenlenen Genç Kızlar Satranç Türkiye final turnuvasında takım halinde bayan sporcularımız rakiplerini yenerek Türkiye 3.sü oldular.

Kahramanmaraş Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğrencileri Kahramanmaraş’ta düzenlenen okullar arası Genç Kızlar Satranç Turnuvasında İl 1.sı olduktan sonra Adıyaman’da düzenlenen Satranç turnuvasında bölge 2.si olarak final maçına katılmayı hak kazanmışlardı. 9 – 13 Haziran 2019 tarihleri arasında Karaman’da düzenlenen Türkiye Satranç Turnuvasında Türkiye 3.lüğü başarısını elde ettiler.

Turnuva’ da yarışan öğrencilerimiz Esra Kamalak, Akile Öksüz, Melike Büşra Özer, Zeynep Cücük, Beyza Nur Doğan ve Beyza Nur Turan Turnuva dönüşü Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Hacı Ali Kulaç, Müdür Yardımcısı Nurgül Doğan ve Antrenör Beden Eğitimi öğretmeni Şükran Mertoğlu eşliğinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret ettiler.

İl Müdürü Ali İhsan KabakcıI Türkiye Santranç Turnuvasında dereceye giren bayan öğrencilerin başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek sporcularımızı ve Antrenörlerimizi tebrik etti. Ziyaret sonrasında İl Müdürü Kabakcı bayan öğrencilere tişört hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.