TOKİ Kahramanmaraş kura mesajını yanlışlıkla attı!

TOKİ, bugün Kahramanmaraş Dulkadiroğlu kurasına yönelik attığı mesaj ile alakalı Twitter hesabından açıklamada bulundu

TOKİ Kahramanmaraş kura mesajını yanlışlıkla attı!

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada, Kahramanmaraş'ta vatandaşlara hak sahibi olduklarına dair gönderilen mesajların sehven olduğu belirtildi.

TOKİ'DEN 'KAHRAMANMARAŞ' AÇIKLAMASI
TOKİ yaptığı açıklamada Kahramanmaraş'ta mesaj gönderilen kişileri uyararak, "Vatandaşlarımıza Kahramanmaraş ilinde asil hak sahibi olunduğuna dair mesajlar sehven gönderilmiş olup, mesaj ulaşan vatandaşlarımızın mesajı dikkate almamaları önemle rica olunur." ifadelerini kullandı.

"HAYALİ BİLE GÜZELDİ"
TOKİ'den yapılan açıklamaya tepki gösteren vatandaşlardan bazıları yorumlarda "Sehven evimi isterim" yorumunu yaparken, kimisi de "Hayali bile güzeldi" diyerek duygularını paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2021, 16:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 4 ay Önce

Bu nasıl bi iş arkadaş kafamı buluyorsunuz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz akıllı olun kimsenin haddine değil babanızın malınımı veriyorsunuz böyle şeyler yapmak ne demek uatanmazlar

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.