TMMOB Orman Mühendisleri Odası Kahramanmaraş şubesi açıldı

Orman Mühendisleri Odası bünyesinde kurulan Kahramanmaraş Şubesi açılışı Genel Başkan Hasan TÜRKYILMAZ , İkinci Başkan Ahmet KARA, Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Mustafa KOÇ , Şube Başkanı Doç. Dr. Kadir KARAKUŞ, yönetim kurulu üyeleri ve meslektaşlarımız tarafından gerçekleştirildi.

TMMOB Orman Mühendisleri Odası Kahramanmaraş şubesi açıldı

Açılışta konuşan Genel Başkan Hasan TÜRKYILMAZ "Orman Mühendisleri Odası Başkanlığı olarak Kahramanmaraş ve ülkemiz ormancılığına faydalı olmak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Oda seçimleri sırasında Kahramanmaraş ‘ta şube kurulması  yönünde söz vermiştik, çok şükür seçimleri kazandık ve sözlerimizi yerine getirdik. Odamız bünyesinde 13 şube başkanlığımız vardı. Kahramanmaraş ve Giresun İlinde yeni kurulan şube başkanlıklarımız ile bu sayı 15 oldu. Açılışını yaptığımız Kahramanmaraş şubemizin Ülkemiz ve Kahramanmaraş Ormancılığına büyük katkılar sağlayacağını inanıyorum. Şube Başkanımız   Doç. Dr. Kadir KARAKUŞ beye  yönetim kurulumuz hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum" dedi

Açılışa  Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan TÜRKYILMAZ’A ikinci Başkan Ahmet KARA, Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Mustafa KOÇ ve Orman Bölge Müdür Yardımcılarımız Orhan ÇATALÇAM, İlkay GÜNAY, Hakan DOĞAN, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, Kahramanmaraş Orman İşletme Müdürü Ömer Gökmen İNAL,  Bölge Müdürlüğü Çalışanları, Sütçü imam Üniversitesi Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan SERİN, Orman Fakültesi Dekan  Yardımcısı Doç. Dr Turgay DİNDAROĞLU, Kahramanmaraş Şube Bşk. Doç. Dr. Kadir KARAKUŞ ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ve Toç-Birsen Kahramanmaraş Şube Başkanı Duran Kömür, Öz Orman iş Sendikası Şube Başkanı Latif ÇOBAN, meslektaşlarımızın katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.