Şok İstifa: AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı'nda deprem!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş'a geliş gidişiyle ilgili ve Miting alanındaki kalabalığın olmaması nedeniyle yaşanan fiyaskodan dolayı AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı'nın kullandığı ortak Whatsapp gurubun da bir üyenin mesaj paylaşması üzerine istifasının istendiği ve üyenin de isitifa ettiği öne sürüldü.

Şok İstifa: AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı'nda deprem!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş'ta yaptığı Mitingin fiyasko ile sonuçlanması ulusal medyada yer alırken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç'un Miting alanının fotoğrafını sosyal medyada paylaşması gündem olmuş, bu durum AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı üyeleri arasında sözlü eleştirlere neden olduğu iddia edildi.

DİSİPLİN KURULU ÜYESİ İSTİFA ETTİ

AK Parti'nin Disiplin Kurulu üyesi olan ve Kahramanmaraş halkının yakından tanıdığı bir isim Süleyman Ş.'nin İl Teşkilatına ait Whatsapp gurubundan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş'a gelişi ve fiyasko ile sonuçlanan Mitingi ile ilgili, ''Herkes kendine çeki düzen versin, herkes elini taşın altına koysun, bu gidişin iyi olmadığı ve bu durumun bu şehirde AK Parti'ye yakışmadığı'' gibi cümleler yazdığı, bu mesaja karşılık İl Başkanı Fırat Görgel'in ''Abi böyle mesaj yazmak sana yakışıyor mu?'' dediği, Süleyman Ş'nin ise İl Başkanına cevaben ''ben doğru olanı yazdım. İstifa et deniliyorsa da istifa ederim'' sözü üzerine İl Başkanı Görgel'in ''İstifa et'' dediği ve Süleyman Ş.'nin istifa mektubunu İl Başkanlığına gönderdiği öne sürüldü.

Konu ile ilgili bilgisini almak istediğimiz İl Disiplin Kurulu üyesi Süleyman Ş'yi telefon ile aramamıza rağmen telefona cevap verilmedi.

AK Parti İl başkanlığı'nın bu konu ile ilgili kamuoyuna açıklama yapım yapmayacağı merakla bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 14:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 7 gün Önce

Yiyin birbirinizi

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.