Siyasetçi ve İş İnsanı Murathan Gökkaya, Göksun Büyükkızılcık mahallesinin sorunlarını dile getirdi

Siyasetçi ve İş İnsanı Murathan Gökkaya, Göksun Büyükkızılcık Mahallesi'dek su ve yol sorunuyla ilgili eleştirilerde bulundu.

Kahramanmaraş'ta Siyasetçi ve uzun yıllardır Ankara'da ticaret sektöründe boy gösteren Murathan Gökkaya Büyükkızılcık mahallesinin su ve yol sorunlarını canlı yayında Kanal Maraş ekranlarına konuştu.

Göksun Büyükkızılcık Mahallesi, su ve yol sorununu Siyasetçi ve İş İnsanı Murathan Gökkaya şu sözlerle dile getirdi;

Ben burada doğup büyümedim, Ankara'da doğup büyüdüm. Ama her zaman gururla söyledim ki ben Kızılcıklıyım, ve hiçbir zaman aslımı inkar etmedim. Bana dediler ki Murathan Sosyal medyadan bunu yazıyor, şunu yazıyor siyaset yapıyor. Ben siyaset yapmak için hiçbir şey yazmadım, ben sadece ve sadece, mahallemizi ve mahallelerimizin problemlerini dile getirdim. Bakın son 1 senelik süreçte neler yaptılar hiç anlatmaya gerek yok. Bugünde aynen devam ediyorlar. Şöyle bir laf çıkarmışlar bu bir tevatür, işte Murathan Gökkaya İYİ Parti'ye geçiyor burada İYİ Parti'nin propagandasını yapacak. Bir insan çıkıp eleştirdiği zaman başka bir partiye mi geçmiş oluyor. Ve ben şunu açıklıkla ifade edeyim; 2018'de AK Parti Milletvekili aday adayı oldum. Şu anda üstüne basa basa  söylüyorum, hiçbir partiye üyeliğim yok. Ben memleket siyaseti yapıyorum. Bana diyorlar ki sen Kızılcığı ne kadar çok gündeme alıyorsun, ya su yok burada, yol yok burada. Burada diyorum ki kızılcığın içmesine yatırım bekliyoruz diyorum, bir düzleme yapmışlar başka hiç bir şey yok. Her yer çöp. Biz buraya hizmet bekliyoruz. Ben 2017'de İçmedeki festivalde mikrofonu elime alıp yapılan hizmetler için teşekkür ettim. O zaman karşımda AK Parti Milletvekili 'de vardı Büyükşehir Belediye Başkan'ında vardı hepsine hizmetlerinden dolayı teşekkür ettim. Ve gerçekten artık belirli bir nokta da öyle bir korku imparatorluğu oluşturmaya çalışıyorlar ki, sabahtan belli beni arıyorlar bana ne diyorlar; seni yok ederler, gidip açıklama yapma. Bende dedim ki ben bu açıklamaları yapıyorum diye yok edecek olan varsa gelsin yok etsin. 

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2021, 17:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Akp yi eleştirirsen ya başka partilisin ya fetöcüsün yada teröristsin bunların kafa böyle kardeş

Goksunluyuz
Goksunluyuz - 2 ay Önce

Hem buyuksehir baskani Goksun lu olacak hem hem SU hem YOL sorunu olacak...bu Utanc hem baskana hem goksunlulara yeter..dunya Uzaya turist gonderirken biz hala Su ve Yol sorunuyla ilgileniyoz....

Mahmut
Mahmut - 2 ay Önce

Helal olsun sana

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.