Şimdi bu köprü açılmış mı oldu?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör 'Önsen Köprüsü projesi kapsamında dolgu ve zemin çalışmaları yapılıyor' paylaşımı üzerine Kanal Maraş olarak önsen köprüsünün yapılacağı alana gittik.

Dün Büyükşehir Belediye Başkanımızın millete Önsen Köprüsü projesi kapsamında dolgu ve zemin çalışmaları yapılıyor ve kısmı geçiş için hizmete açtık diyerek sosyal medyadan paylaşım yaptı. Biz de Kanal Maraş olarak buraya geldik.

Yapılan dolgu ve kısmı geçişin yeterli yükseklikte olmaması sebebiyle kışın sular yükseldikten sonra yol sular altında kalacak ve daha kötüsü nehirin kenarındaki arsalar da suyun altında kalacak.

Peki kışın ne olacak?

Kahramanmaraş'a Önsen Köprüsü'nü açtık diyorlar. Yolu açtık diyorlar. Şimdi bu köprü veya yol açılmış mı oldu? Yazın 44 derece sıcaklık, araçlar rahatlıkla geçiyorlar. Peki kışın ne olacak? Hani köprünün ayakları? Zaten eski Büyükşehir Belediye Başkanı Önsen Köprüsü'nün yolunu dolgu topraklarla doldurmuştu.

Bir an önce yapılacaksa köprü yapılmalı

Kamuoyu şunu istiyor siyasetçilerden: Herkes eğri oturup doğru konuşmalı. Öyle kayaları koyup üzerine toprak koyup yol açıldı dememeli. Bir an önce yapılacaksa köprü yapılmalı.

Kahramanmaraş halkı uyutulmasın

Aldığımız duyumlar, iddialar şu şekilde: Bu köprünün yapımına Ankara'dan gelecek bedelin durduğu. TOKİ'nin hiçbir şekilde buraya bir ekonomi olarak destek vermeyeceği yönünde. Ama gel gör ki sevgili Büyükşehir Başkanı sosyal medyadan fotoğraflar paylaşıp Önsen Köprüsü projesi kapsamında geçiş için yolu açtık diyor. Biz gelince gelin, biz soralım siz öyle Önsen yolunun ve Köprüsü'nün açıldığını söyleyin. Kahramanmaraş halkı uyutulmasın. 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 19:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADEM ÖNSENLİ
ADEM ÖNSENLİ - 10 ay Önce

KANAL MARAŞ TV YANLIŞ VE TARAFLI HABER YAPIYORSUNUZ. BURADA YAPILAN MENFEZ YAPILACAK OLAN KÖPRÜ ÇALIŞMASI İÇİN YAPILDI. KALDI Kİ 3 BÜZ ORADA BİRİKECEK SUYU FAZLASIYLA TAŞIR. İNSANLAR DOĞRUYU YANLIŞI BİLİYOR. NEDEN ERKOÇ DÖNEMİNDE ELEŞTİRMİYORDUNUZ? ERKOÇ BASINA PARA VERİYORDU HAYRETTİN BAŞKAN VERMİYOR..DOĞRU DA YAPIYOR.

Ökkes
Ökkes - 10 ay Önce

Ede ben seni takip ediyorum sen sanki tarafli tarali hareket ediyorsun hep elestiri yapiyorsun

mustafa
mustafa - 10 ay Önce

sen yanlıs yere gityeyesundur. da

YORUMCU
YORUMCU - 9 ay Önce

şo tarafı çek ..şo taraf nolcak ...tekrar tekrarrr

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.