Şehit Piyade Komando Er Cesur Ayar Parkı kaderine terk edildi

Göksun'da göreve geldikten sonra birçok skandala imza atan AK Parti'li Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, bu kez de Şehit Piyade Komando Er Cesur Ayar Parkı'yla adeta dalga geçti. Kaderine terkedilen park çevrede yaşayan halkın Göksun Belediye Başkanı Aydın'a yönelik tepkilerini dile getiriyorlar.

Şehit Piyade Komando Er Cesur Ayar Parkı kaderine terk edildi

Kahramanmaraş'ın Göksun Belediyesi tarafından yapılan ''Şehit Piyade Komando Er Cesur Ayar Parkı'' ile halkın kullanımına sunulmuştu. Aradan geçen yıllarda park ve çevresi bakımsızlıktan adeta mezbeleliğe dönüştü.

Göksun Belediyesi “Şehit Piyade Komando Er Cesur Ayar Parkı”nı kaderine terk etti. Çiçeklerin yok olduğu, çimlerin kuruduğu görüldü. Çocukların oynadığı parkın her yerindeki çöp ve atıklar halk sağlığını tehdit ediyor.  Alanın bir bölümü uyuşturucuların mesken haline geldiği öne sürülüyor. Halk dertli ve tepkili. Mahalle sakinleri, “Park bakımsızlıktan çürüdü. Kanlıkavak Şehit Piyade Komando Er Cesur Ayar Parkı kendi haline terkedilemez..." diyor.

Parkın civarında yaşayan vatandaşların durumdan oldukça şikayetçi olduğunu gözlenirken, Parkın bölge halkı tarafından bakımsızlık yüzünden tercih edilmediğini bildiren vatandaşlar, özellikle sıcak yaz aylarında parktaki pisliklerden oldukça rahatsız olduklarını söylediler. Göksun Belediyesi ekipleri ve Başkan Hüseyin Coşkun Aydın'ı göreve çağıran vatandaşlar, parkın bakımsızlığına ivedi şekilde çözüm bulunmasını istediler.

Çevre bakımının da yapılmadığı park alanı adeta harabeye döndü. Göksun'da böyle bir park yokmuş gibi davranan Beelediye Başkanı Aydın'a vatandaşlardan sosyal medyadan büyük tepki yağdı.

İşte o paylaşım:

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2021, 15:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
SUTCU İMAM TORUNU
SUTCU İMAM TORUNU - 2 ay Önce

İnsan Allahtan korkmazsa kuldan utanir...Konustuklarinda din iman vatan sehit kelimesini agzindan düsurmeyenlerin rezaletine bak...Hemde buyuksehir baskaninin ilcesi kuccuk belediye gormuyorsa boyyuk hayri beyde mi gormuyor...

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.