banner232

Şehit kızına doğum günü sürprizi

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü, 2015 yılında şehit olan polis memuru Nurettin Ademoğlu'nun kızı Zeynep Ademoğlu'nun doğum gününü kutladı.

Şehit kızına doğum günü sürprizi

Şırnak'ın Silopi ilçesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından 2015 yılında yola döşenen mayının patlatılması sonucu şehit olan Polis Özel Hareket Memuru Nurettin Ademoğlu’nun kızı Zeynep Ademoğlu’nu 9’uncu yaş gününde polis teşkilatı yalnız bırakmadı.

Zeynep'in yaş günü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Yunus Karaman ile birlikte şehidin eşi Feride Ademoğlu’nu evinde ziyaret etti. İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, şehidin kızına doğum günü pastası ile sürpriz yaparak çeşitli hediyeler verdi.

Feride Ademoğlu, kızının bu özel gününde yalnız bırakmadıkları için emniyet teşkilatına teşekkür etti. 9 yaşına giren Zeynep ise şaşkınlığını ve mutluluğunu teşekkür ederek dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2021, 13:18
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.