banner232

Sedat Peker, Kahramanmaraş'taki iğrenç olayla ilgili açıklamada bulundu

Sedat Peker sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kahramanmaraş'taki Kuran kursu istismarı haberine atıfta bulunarak, din yetkililerine seslenerek tepkisini dile getirdi.

Sedat Peker, Kahramanmaraş'taki iğrenç olayla ilgili açıklamada bulundu

Uzun süredir sosyal medya aracılığıyla gerek paylaştığı videolarla gerekse paylaştığı yazılarla gündeme olan Sedat Peker bu kez Twitter üzerinde 2 tweet paylaştı.

Yaptığı açıklama ve paylaşımlarla uzun süre kendinden ve konu olan kişilerle gündeme gelen Peker’in, bu defa gündeminde Kahramanmaraş'ta yaşanan Kur-an Kursundaki iğrenç olay vardı.

İşte iğrenç olayla ilgili Sedat Peker’in Twitter paylaşımları;

1-Kahramanmaraş’ın Arınç Kuran kursunda temizlik görevlisiyken hoca olarak atanan alçak, 11 yaşındaki erkek talebelere uzun süredir tecavüz ederken bu iğrençlikleri engellemeyle görevli olanlar halen daha Deizm ve Ateizm hortladı diye yaygara yapıyorlar. Dini inancını kaybeden…

2-…gençlerin günahlarının tamamı bu dini yetkililerin boynunadır. Yılmaz Özdil camilere sokulmasın diye yaygara yapacağınıza siz öncelikle Yüce ALLAH’ın kutsal dinini öğrenmek için Kuran kurslarına giden çocukları bu sapık sözde hocalardan koruyun.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 16:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 1 ay Önce

As bu şerefsizi idam şart artık yeter allah belanızı versin ulan

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.