Onun arabası yok ama şoförü özel!

Yılmaz Özdil’in AK Parti Bolu İl kadın Kolları Başkanının belediyeden maaş aldığını tespit etmesi üzerine olayı ''Beka öylemi'' diyerek köşesine taşımış ve AK Parti Genel Merkezi tarafında görevinden alınmıştı. Bu olayın bir benzerini Kahramanmaraş’ın Yılmaz Özdil’i Mustafa Karaaslan ortaya çıkardı.

Onun arabası yok ama şoförü özel!

Yazdığı her köşe yazısıyla adeta gündemi belirleyen, yazdığı kişi ve kurumda taş üstünde taş bırakmayan Mustafa Karaaslan, yaklaşık bir ay önce AK Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur’u Meclis üyesi olması vesilesi ile “İl Kadın Kolları Başkanlığından İstifa edecek mi?” diyerek yazmıştı. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönül Belediyeciliği ve gönül adamlığı çizgisinden çıkan, lüks şatafat giyim ve kuşamına önem vererek kapı kapı dolaşan ve oy oranlarının düşmesine neden olan Türkiye’de ki AK Parti teşkilatlarına yönelik raporlar istediği ve bu raporların içerisinde AK Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kollarının da olduğu öne sürüldü.

ÖZEL ŞOFÖR’E GÜNGÖR DARBESİ

Alınan bilgilere göre Kahramanmaraş Büyükşehir personeli olan E.K. nin İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur'a özel şoförlük yaptığının tespit edilmesi üzerine Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör tarafından geri hizmete çekildiği olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi. Öte yandan bu durumun bir benzerini Yılmaz Özdil köşesine taşımış ve Bolu Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanının Bolu Belediyesinden maaş aldığını yazması üzerine AK Parti Genel Merkezi tarafından il başkanının görevine son verilmişti. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında kamuoyunda Bolu Belediyesinden maaş aldığı belirlenen Kadın Kolları Başkanını görevden alan Genel Merkezin, kendisine özel şoför olarak tahsis edilen personelin maaşını Büyükşehir Belediyesinin ödemesi neticesinde, vatandaşların "Belediyeden maaş almakla belediye personelini makam şoförü olarak kullanmak arasında fark yok" sözleri gündemi meşgul etmekte olup, Genel Merkezin bu olay karşısında İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur’un görevine son verip vermeyeceği ise merak konusu.

HEM ARABASI VAR HEM EHLİYETİ VAR HEM DE ŞOFÖRÜ VAR…

Mustafa Sandal’ın bir zamanlar popüler şarkısı olan onun arabası var güzel mi güzel, şoförü de var özel mi özel” şarkısını hatırlatan bu konu, Ayşe Cesur tarafından sessizliğini korurken, Mustafa Karaaslan’ın yaptığı araştırma neticesinde Cesur’un kendi özel aracını, şoför tahsis edilince sattığı ve çevresine “kendi aracıma artık ihtiyacım yok” dediği iddia edildi.

HABER: Kanal Maraş/İstihbarat Özel haber

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 16:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahır dağı
Ahır dağı - 10 ay Önce

82 milyonun hakkı var kul hakkı var devletimiz siyasi partilere aldığı oy kadar hazine yardımı yapıyor hala neden belediyenin hizmet aracını farklı yerde kullanmak ak partili seçmen olarak sadece üzülüyorum şahsım adına konuşuyorum ben böyle bir hata yapsam çıkarım halktan özür dilerim ve istifa ederim

Ceyhan ceviz
Ceyhan ceviz - 10 ay Önce

Limon tadı verdi başkanın acilen değişmesi gerek yeni bir başkanla yola devam etmek gerekir partiye sinerji verir

Tırpan
Tırpan - 10 ay Önce

Devede tüy

Ali Ak
Ali Ak - 10 ay Önce

Bu tiplerden dolayi bu parti oy kaybetti suc bunlarda degil bunlara bu imkanlari tahsis edenlerde.. reis gece gunduz memleket icin calissin cabalasin bu tiplerde gezsin hava atsin kene gibi yapisip partinin kanini emsinler.. Allah hesabini sorarda boyle seylere firsat verenler nasil hesap verecek? Bu tip keneleri partiden atmali yonetim.. kokoslari zengin zuppelerini cikari icin partide gorunenleri acilen atmazlarsa milleti kustururler tamamen..

Rumuz
Rumuz - 10 ay Önce

Hakkım haram olsun bu zamana kadar hakkımı yiyenler zehir zıkkım olsun inşAllah

46 21
46 21 - 10 ay Önce

Daha chp den o grenecekleri çok şey var hak hukuk adalet

muhittin
muhittin - 10 ay Önce

Kimin umrunda ki...............................?

Vatandaş
Vatandaş - 10 ay Önce

Yazıklar olsun alan ,veren ,vesile olan ,bilipde söylemeyen kim varsa boğazlarında kalsın . Allah 'ın adaleti şaşmaz...

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.