Önsen Köprüsü'nde kazanan belli oldu! Milyonluk ihale o şirkete gitti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Onikişubat ilçesinde yapımı gerçekleştirilecek olan Önsen Köprüsü ve Bağlantı Yolu projesinin ihalesi gerçekleştirildi.

Önsen Köprüsü'nde kazanan belli oldu! Milyonluk ihale o şirkete gitti
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin Onikişubat ilçesinde yapımı gerçekleştirilecek olan Önsen Köprüsü ve Bağlantı Yolu projesinin ihalesini Metre İnşaat kazandı.

Metre İnşaat'ın merkezi istanbul'da olup ihalenin iptali ile ilgili her hangi bir şikayet olmadığı takdirde ihale Metre İnşaat'ta kaldığı kesinlik kazanacak ve inşaat süresi başlamış olacak.

İHALE BEDELİ 59 MİLYON TL

Önsen Köprüsü ve Bağlantı Yolu'nun tamamlanması adı altında yaklaşık 59 milyon liraya Metre İnşaat'a ihale verildi. Bir aylık süre zarfında itiraz oluşmaz ise Önsen Köprüsü ve Bağlantı Yolu projesini Metre inşaat üstlenecek.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklama ise şu şekilde:

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Önsen Köprüsü ve Bağlantı Yolu projesinin ihalesi yapıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, ulaşım yatırımları kapsamında yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Onikişubat ilçesinde yapımı gerçekleştirilecek olan Önsen Köprüsü ve Bağlantı Yolu projesinin ihalesi gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen ihalede teklif veren firmalar yerini aldı. Proje kapsamında 210 metrelik köprü ve 4 kilometrelik bulvar inşa edilecek.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’ndan ihalesi yapılan Önsen Köprüsü ve Bağlantı Yolu ihalesine ilişkin, “Köprü ve bağlantı yolunun yapılmasıyla birlikte 22 kilometre toplam uzunluğa sahip yolumuz, 12 kilometre kısalacak. Proje kapsamında 210 metrelik köprü ve 4 kilometrelik bağlantı yolu inşa edilecek. Yüklenici firmanın belirlenmesinin ardından kısa süre içerisinde çalışmalar başlayacak. Şehrimize hayırlı olsun” ifadeleri kullanıldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 17:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraslioglu
Maraslioglu - 2 hafta Önce

Bilboarttlarda yerel esnaflara sahip cikalim ilanlari var...Marasta kopruyu yapacak muteahhit yokmuymus...Sans ve imkan verilse yerel marasli firmalar yapamaz miydi...

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.