Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçicek Sakarya’da EXPO 2023’ü anlattı

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçicek vizyon projesi EXPO 2023’ün EXPO 2023’ün tanıtım ve reklam çalışmaları kapsamında Sakarya’da gerçekleştirilen fuara katıldı.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçicek şehrimizi marka şehir yapacak vizyon projesi EXPO 2023’ün tanıtım ve reklam çalışmaları kapsamında Sakarya’da gerçekleştirilen fuara katıldı.

Birçok Belediyenin ve STK’nın buluştuğu PSB Anatolia Fuarı’nda Onikişubat Belediyesi de EXPO 2023 Standı açarak ziyaretçilere ve katılımcılara EXPO’yu anlatıyor. 

Katılımcıları 2023 yılında şehrimize davet eden Hanefi Mahçiçek davetlilere bir sunum gerçekleştirdi. EXPO 2023’ü tüm detaylarıyla anlatan Hanefi Mahçiçek Kahramanmaraş’ın herşeye sahip olduğunu ve saklı güzelliklerinin bulunduğunu anlattı.

EXPO 2023 ile tanınırlık ve bilinirlik anlamında çok yol kat edeceklerinden, Kahramanmaraş’ın bir dünya kenti olacağından bahsetti.

08-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda EXPO standı yerini alacak.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2021, 17:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.