Mustafa Karaaslan'dan o iş adamı ve KASKİ'ye çok sert tepki!

Kanal Maraş stüdyolarında gerçekleşen Açık Masa programı bomba gibi geçti. Kah anılarını anlatan, kah Kahramanmaraş gündemindeki konuları gündeme getiren Eski MHP Onikişubat Meclis Üyesi Murat Çakıroğlu, programın sonunda tam puan aldı.

Mustafa Karaaslan ve Murat Çakıroğlu Açık Masa programında en çok Kanal Maraş'ın ortaya çıkardığı KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz’ün ve Kahramanmaraş'ın A takımı iş adamlarının doğum gününe katıldığı Ermeni vatandaşın olayı ve Süleymanlı'ya yapılacak Kültür Köyü Projesi üzerinde durdu.

Programın ortalarında Mustafa Karaaslan, çevre felaketi boyutuna varan Türkoğlu İlçesi'ne bağlı Kılılı Mahallesinde bulunan Kipaş Kağıt’ı haber yapmış ve deyim yerindeyse yer yerinden oynamıştı. Kipaş Kağıt, şehrin uydu yayını yapan televizyonunu yanına almış ve imalı deresine atık su göndermediğini ve o atık suyun Türkoğlu ilçesinin lağım suları olduğunu iddia etmişti. Bu konuya değinen Karaaslan, işadamı Hanefi Öksüz ve Türkoğlu ilçesinin lağım sularının imalı deresine akıtıldığı ile ilgili bir açıklamada bulunmayan Kaski Genel Müdürlüğüne sert tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 12:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yılmaz KAYA
Yılmaz KAYA - 9 ay Önce

Aşağıdaki konuların gündeme gelip çözüm üretilmesi dileğiyle iyi günler .
1- YOLLAR (Ekinözü-Ilıca- Kahramanmaraş yolu, Kadirli –Andırın –Göksun yolu, Elbistan – Göksun Yolu, Tanır- Sarız yolu,)
2- İSTİHDAM ( ilçelerimize küçük ,orta ölçekli fabrikalar kurularak yatırımlar yapılarak insanlara iş imkanı sağlanması)
3- TARIM , HAYVANCILIK VE ALABALIK ( bu sektörün sorunları çözülürse şehrimiz ekonomik olarak çok daha canlı hale gelecektir)
4- TURİZM (Eshabı-Kehf , Başkonuş ,Ilıca , Hançer Kanyonu, Elbistan Pınarbaşı,Ekinözü içmeler )
5- EĞİTİM ( Şehrimizin eğitim sorunları çözülmeli ve eğitim sıralamasında iyi yerlerde olmalıyız)
6- BÜYÜKŞEHİR ( Merkezden ilçelere ilçelerden merkeze günde en az iki defa belediye otobüs seferi olmaldır.)

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.